Один із найефективніших методів виховання дитини є її участь у діяльності учнівського самоврядування. Саме завдяки такій діяльності у неї формуються необхідні якості та особистісні характеристики.

День учнівського самоврядування

До дня працівників освіти члени учнівського самоврядування провели перший урок самостійно, спробувавши себе у ролі вчителів та адміністрації школи. Старшокласники з усією серйозністю підійшли  до підготовки та проведення уроків. Завдяки дню учнівського самоврядування школярі на власному досвіді  випробували всі недоліки та переваги педагогічної праці. 

Звіт роботи учнівського самоврядування за 2017-18 н.р.

 

             Звіт роботи учнівського самоврядування за І семестр 2017-18 н.р.

Новий навчальний рік для делегованих представників учнівського самоврядування від 5-11-х класів розпочався надзвичайно цікавим і плідним тижнем роботи школи лідера, де активісти  мали можливість ближче познайомитися один з одним, з роботою учнівського самоврядування, брати участь у тренінгах, навчитися складати протоколи, вести засідання, організовувати  цікаві квести, акції, опрацювали статут. Також делеговані представники учнівського самоврядування об’єдналися у  центри, шляхом голосування  обрали голову учнівської ради «Лідер» учня 10 класу Дмитрія Марчука, склали плани та приступили до активної роботи.

Протягом семестру в школі було організовано ряд конкурсів, виставок, акцій, свят, у проведенні яких брали участь учні школи, а також громадськість села. В рамках традиційного тижня безпечного руху відбулася акція «Увага! Діти на дорозі!». Члени МІГ «Юні інспектори дорожнього руху» патрулювали на дорозі біля школи перед початком робочого дня, перевіряючи дотримання пішоходами та водіями правил дорожнього руху. Чемні пішоходи отримали значки «Я-чемний пішохід», порушники –пам’ятки «Як ми йдемо до школи», а водії –подяки за дотримання правил дорожнього руху та обмеження швидкості біля школи.

Було продовжено гарну традицію розпочинати кожен робочий день козацьким маршем, що скликає всіх діток на  веселу зарядку, і загальношкільним  виконанням державного гімну України перед першим уроком, а протягом дня проводити музичні або розважальні перерви.

У вересні за ініціативою учнівської ради «Лідер», членів МІГ «Волонтер» традиційне свято квітів та врожаю було проведене у вигляді колоритної благодійної ярмарки-виставки «Осінній вернісаж». Гості заходу ( учні 1-11класів, вчителі, батьки, жителі села) мали можливість придбати дитячі поробки, різноманітні солодощі, квіти, рослини, овочі та фрукти. Загалом зібрали 5024 грн. На засіданні учнівської ради школярі вирішили витратити їх з користю для себе і  ближніх, а саме:

- придбати ноутбук для роботи учнівського самоврядування, проведення заходів, забезпечення щоденного звучання державного Гімну України в школі (3500 грн.);

- замовити  банер «Небесна сотня» (990 грн.) для оформленння

патріотичного куточка на ІІ поверсі з метою героїко-патріотичного виховання школярів;

- закупити подарунки до дня святого Миколая (534 грн.). для   наших школярів-дітей соціально незахищених категорій (сиріт, напівсиріт, позбавлених батьківської опіки, дітям-інвалідам, дітям учасників АТО).

У жовтні учнями старших класів  було організовано День учнівського самоврядування. Приємно було спостерігати, як відповідально члени навчально-пізнавального центру продумали свої обов’язки  до найменших дрібниць. Старшокласники спробували себе у ролі вчителів, завучів, педагога-організатора, психолога, секретаря та навіть  директора школи.

До Дня вчителя учні 11 класу провели хороший нетрадиційний захід під назвою «Кафе «Зошит у клітинку", під час якого привітали всіх працівників школи, подарували їм гарний настрій, а гуртківці привітали всіх присутніх власноруч виготовленими квітковими деревцями.

До дня працівника харчової промисловості наші учні привітали святковим концертом всіх працівників місцевого спиртового заводу.

 Члени учнівського самоврядування нашої школи започаткували проект «За чисту  планету», у рамках якого  поступово проводять інформаційну роботу серед учнів, батьків, вчителів, жителів села. Початком цього проекту стали кришечки від пластикових пляшок, які ми збирали під час акції «Не викидай кришечку-віддай волонтеру». По всіх магазинах і в школі діти поставили 5-ти літрові бутлі з води з агітаційними етикетками. Приємно зазначити, що і адміністрація закладів, і покупці, і батьки наших учнів долучилися до збору кришечок, які ми передали волонтеру Тетяні Воронко, і це була наша маленька часточка для допомоги Андрію Усачу, пораненому учаснику АТО, нашому земляку.  Зібравши всі кришечки в нашій області, волонтери на протез Андрію заробили майже 67 000 грн.  Зараз ми продовжуємо цю роботу, оскільки допомоги чекає інший боєць 80-ї бригади. Учні поміркували, що можна заробити кошти і на інших твердих відходах, якими люди забруднюють навколишнє середовище. Тепер ми поступово проводимо просвітницьку роботу щодо сортування сміття у нашій школі, виготовляємо ящики для роздільного сміття, надписи та розповсюджуємо інформацію щодо другого життя викинутої пластикової пляшки чи папірця.  На сьогодні у нашій школі є бутлі для кришечок, використаних батарейок, паперові ящики для макулатури, пластикових харчових пляшок, пластикових пляшок від побутової хімії, металу та скла, прозорого і кольорового.  Аби започаткувати цей проект членами учнівського самоврядування було опрацьовано багато інформації  про шкоду невідсортованих відходів,  подальшу утилізацію зібраного сміття, про правильне сортування, про подальшу долю зібраних відходів . Було проведено зустрічі, зокрема, з людьми, які займаються збором вторинної сировини та сільським головою Старінським В.С. Також учні відзняли відео звернення до всіх жителів району з проханням долучитися до акції та представили його підчас круглого столу  з   головами учнівських  рад усього  району та представниками влади Березнівського району. Тут голова учнівської ради Марчук Дмитрій підняв такі питання: сортування сміття в районі, створення в районі пункту для збору відпрацьованих батарейок та люмінесцентних ламп, а також створення грандів для реалізації подібних молодіжних проектів.

Надалі ми плануємо провести активну роботу у селі, провести агітаційну та роз’яснювальну  роботу серед дорослого населення нашого села, організувати для них систематичний пункт здачі роздільного сміття.

Сільський голова підтримав наші ідеї, обіцяв забезпечити школу і село баками для роздільного сміття. Начальник відділу молоді і спорту Березнівського управління освіти, молоді і спорту Ящук В.Й. завірив нас, що в наступному році будуть виділені кошти у районному бюджеті на подібні молодіжні проекти. За місяць роботи проекту ми вже зібрали і реалізували 10 кг. макулатури та  5 кг. пластикових пляшок, 5-ти літровий  бутель  використаних батарейок.  Вважаємо, що це гарний результат як для початку проекта.

Молоде покоління має вже сьогодні відпрацювати навички сортування сміття на вулиці, вдома, у школі, будь-де, а не чекати постанови чи наказу. Це має бути у свідомості.  Цей проект ми розпочали і реалізовуємо, не вкладаючи жодних коштів, натомість, маємо можливість заробляти на смітті, оскільки здаємо те, що назбирали.

Напередодні Дня захисника України дівчатка школи привітали всіх своїх хлопчиків, по класах пройшли спортивні змагання, а учні 7-Б класу провели загальношкільне свято "Козаки - справжні захисники України". Учасники заходу переглянули відеоролик "Покрова Пресвятої Богородиці", пригадали історію виникнення козацтва та позмагалися у козацьких забавах.

Також у школі був проведений традиційний  щорічний конкурс «Міс осінь-2017», під час якого учениці 5-7-х класів, а саме Кусік Софія, Сульжук Яна, Воробей Анна, Старінська Марія, Валенштак Марія та Гонта Анна проявили всі свої таланти: декламування віршів, співу, танців, господарські вміння. Всі учасниці отримали певний титул, а перемогу і корону здобула Старінська Марія.

У районному  конкурсі «Юна зірка» переможцями стали учениця 2-А класу  Назарчук Надія та учениця 6-А класу Бойчук Валерія.

                        Учні нашої школи активно долучилися до акції щодо допомоги військовим, які проводили навчання поблизу нашого села, зібравши смаколики, а саме: сало, зелень та солодощі.

                      До Дня Збройних Сил України наші учні та вчителі взяли участь у благодійному концерті пам’яті Героїв Майдану, АТО «Волонтерський арт-десант». У школі учні 9-А класу організували цікаву зустріч з учасниками АТО Холодом В., Целюхом П., Шнайдером Ю., Воробєм М. під час тематичного вечора, де бійці розказали дітям про бойові місця та свої нагороди.

                       Грудень -багатий на Новорічно-різдвяні свята. Учні 9-Б класу показали як у давнину проводились Андріївські вечорниці, як дівчата ворожили, а хлопці кусали  калиту.

Учні 5-х класів організували свято «Святий Миколай, нас привітай» для дітей соціально-незахищених категорій. Під час свята Миколай подарував цим діткам солодкі подарунки, придбані за кошти виручені на благодійній ярмарці «Осінній вернісаж».  Також цього року  традиційно було проведено загальносільський захід «Гість з небес святий Миколай». Сільський Будинок культури був переповнений. Були запрошені маленькі дітки з батьками, учні 1-5-х класів з класними керівниками, діти соціально незахищених категорій, адміністрація Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова сільської ради В.Старінський, отець Іоан, керівництво спиртзаводу, представники всіх підприємств і організацій нашого села, підприємці. Голова сільської ради В.Старінський  привітав усіх присутніх, висловив подяку меценатам, які відклавши безліч турбот та проблем, прийшли на свято і зробили  свій внесок у його організацію. Отець Іоан розкрив суть цього свята, розказав про добрі вчинки Миколая під час свого життя і навіть після нього та призвав усіх творити лише добро, брати приклад із святого, особливо у дні Різдвяного посту.

Юні артисти  нашої школи подарували незабутню виставу «Гість з небес святий Миколай»,  де  висвітлили хороші і погані вчинки дітей, зачитали  дитячі листи до святого Миколая. Всі присутні в залі діти отримали подарунки. До старшокласників Миколай прийшов у школу і теж привітав подарунками.  Наступного дня він відвідав вдома дітей з особливими потребами.

Новорічні вітання відбулися у 9 етапів. Учнів початкової ланки розважали веселий клоун, Дід Мороз і Снігуронька. Для школярів середньої ланки учні 6-А організували Новорічну гру «Дівчата чи хлопці?», де перемогу виборола команда хлопців. Для старших школярів учні 8-Б класу організували Новорічний квест, де перемогла команда 11 класу та дискотеку.

                 На Різдво старшокласники та гуртківці підготували виставу «Рожество Христове», якою привітали всіх прихожан нашої церкви.

 

Підсумки роботи учнівського самоврядування за ІІ семестр 2017-18 року

Провідною ідеєю учнівського самоврядування є формування у дітей та молоді патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності, громадської активності. Саме тому більшість заходів учнівського самоврядування в освітньому закладі пов’язані з  пам`ятними та визначними подіями нашої держави, пронизані українськими традиціями. 

 Новий навчальний семестр розпочався Різдвяними вітаннями школярів під час лінійки для 1-4 класів, на яку завітав вертеп старшокласників та привітав усіх присутніх з Новорічно-різдвяними святами. По завершенню усі учні та вчителі заколядували.

           Цього року виповнилося 100 років від 29 січня 1918 р.,  коли під Крутами встали до бою молодь та студенти. Учні нашого освітнього закладу  пригадали історичні події, вшанували пам`ять загиблих і заспівали "Ще не вмерла Україна", так як це зробили полонені студенти  рівно 100 років тому.

             22 січня учні 10  класу (кл.кер. Романович Н.М.) організували лінійку до Дня Соборності України.

           З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України, залучення громадськості до поминання загиблих у своїх молитвах школярі Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів  провели реквієм «А сотню вже зустріли небеса…». З особливим хвилюванням учні готувалися до такого серйозного заходу: зробили надпис із маленьких свічечок  «Героям слава», віднайшли вірші, що висвітлюють ті страшні події на Майдані. Учасники заходу донесли до кожного присутнього в залі ту невимовну глибину трагедії і болю, всі разом заспівали молитву за Україну та вшанували  героїв Небесної  сотні хвилиною  мовчання.

                 26 квітня- скорботний день для всієї України. Учні 9-А классу (кл.кер. Грибинець Н.І.)  донесли до всіх старшокласників нашого освітнього закладу інформацію про сумні події 1986 року, усі разом схилили голови в скорботній хвилині мовчання та віддали шану всім, хто постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи.

8 травня школярі Зірненської ЗОШ вшанували пам`ять полеглих у Другій світовій війні покладанням квітів до обеліска Слави.  Учні 9-Б класу (Захарчук Г.Я.) провели загальношкільну лінійку-реквієм для учнів 5-11 класів, під час якої розказали присутнім про історичні трагічні події в Україні. Учасники ходи поклали квіти до обеліска,  запалили свічку пам’яті, заспівали державний гімн України.

Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.. З цієї нагоди школярі Зірненської ЗОШ організували флеш моб "Україна-це Європа", під час якого підняли прапор Європейського Союзу разом із державним прапором України.

 В середині травня рій "Козацький гарт" Зірненської ЗОШ у складі Андрощука І., Коломійця М., Никитюка О., Ковбара Р., Марчука Д., Захарчука В., Шурман К., Грицюк О., Мотруніч А., Котигороха В.  взяв участь у районному етапі дитячо-юнацької військово-спортивної гри "Сокіл" ("Джура") та виборов перемогу в конкурсах "Відун" та "Ватра" , а в загальному підсумку виборов 5 місце.

Третій четвер травня -день вишиванки. Отож школа майоріла українськими узорами. Учні 1-11 класів та вчителі взяли участь у флешмобі "Бережи українське - носи вишиванку", під час якого всі учасники освітнього процесу виконали танок "Україна-вишиванка".

    Гучно і масово проводилися свята родини, сім`ї та матері. Було проведено загальносільський святковий концерт. Школярі привітали мам піснями, власними віршами, гуртківці виконали чудові танці. Також майже кожен клас  запросив своїх мам на родинні посиденьки, які проводилися у різноманітних формах. Це і міс класу, і концерт, і конкурси, і родинні вечорниці, і солодкі столи.

        Окрім заходів патріотичного спрямування учні полюбляють проводити пізнавально-розважальні конкурси.

        День святого Валентина – ніжне і добре свято, день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше в світі почуття- про кохання.   Крім того, це чудова нагода показати свою любов і турботу, здивувати дорогу тобі людину, подякувати за те, що поруч, шанує, поважає, розуміє… У наш освітній заклад це свято завітало у кожен  клас, до кожного вчителя й учня, завдяки традиційній загальношкільній скриньці «валентинок». А розважально-пізнавальний вечір «На крилах кохання» проводився на загальносільському рівні, в якому взяли участь 4 пари:  Царук А. та Седун Д., Савчук Л. та Логощук А., Коломієць М. та Виноградна Г., Славинська А. та Федюк П.. Учасники проявили свій талант, знання з етикету, вміння говорити теплі слова,  показали готовність прийти один одному на допомогу.  Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Учні початкових класів та гуртківці подарували незабутні художні номери. Переможцями конкурсу стали Славинська А. та Федюк П. , учні 8-Б класу (кл.кер. Славинська Т.І.). Всі учасники отримали подяки і цінні подарунки.

            Святковий концерт підготували учні 8-А класу (кл.кер. Тихончук М.Н.)  до Дня 8 березня, під час якого привітали все жіноцтво школи піснями, дотепними жартами та ніжними словами.

         Учасники хореографічного гуртка "Усмішка" здобули  перемогу у районному фестивалі "Тиждень мистецтва" та були запрошені на велику районну сцену для участі у святковому концерті до Дня міста Березне.  

       Плідно попрацював цього навчального року  голова учнівської ради "Лідер" Марчук Дмитрій. У лютому він став  переможцем  районного конкурсу "Портфоліо лідера". У березні відвідав  м.Дубне, де зібралися лідери Рівненської області. Програма була дуже насиченою. Проте найактивніше лідери проявили себе під час проведення дебатів на тему "Інтернет: користь чи шкода". Дмитрій гідно представляв команду- заперечення. І хоча перемогла дружба, дебати вдалися на славу. У травні у Пущі-Водиці Дмитрій став учасником  Саміту  БУМ - масштабного заходу, який зібрав близько 800 учасників з усієї України. Проактивні підлітки мали змогу отримати актуальні знання та навички, взяти участь у заняттях й майстер-класах, послухати надихаючі промови від сьогоднішніх лідерів України. А головне - тепер кожен з учасників знає кілька сотень таких само проактивних та відповідальних людей, разом із якими можна творити неймовірні речі! Це неоціненний досвід для молодих активних людей, які прагнуть змінити світ на краще. 

 16 травня у Березнівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулася районна звітно-виборча конференція голів учнівського самоврядування. На посаду голови районного учнівського самоврядування було 5 претендентів, які представляли себе і свою програму. Та перемогу здобув Дмитрій Марчук.

Плідна праця протягом року дала свої результати.

         До дня здоров’я у школі було проведено ряд заходів.   З метою пропаганди здорового способу життя, попередження захворюваності учнівської молоді, за сприянням спеціаліста РЦСССДМ  Боровець Н.П., дирекції школи  було запрошено лікаря-лаборанта Зірненської протитуберкульозної лікарні Добровольську В.П., яка провела роз`яснювальну та профілактичну роботу щодо захворюваності на туберкульоз і дала змістовні відповіді на запитання, що виникли під час спілкування в учнів. Завершилася бесіда переглядом відео ролику «Як не захворіти на туберкульоз».

             Учні 5 класів (кл.кер. Семенович І.В. та Боровець В.М.) підготували  дві агітбригади «Дивосвіт  природи збережемо» та «ЗдороВО!», які під час своїх виступів розкрили питання впливу навколишнього середовища, нашої поведінки на наше самопочуття та закликали молодь до відповідального ставлення до нашої планети, до людей, до здорового способу життя і до свого здоров’я.

        Гідно представили команду "Покоління Z" учениці 6-х класів Воробей Анна, Бойчук Валерія, Сенюк Вікторія, Валенштак Марія,  Гонта Анна, Корицька Анна  на  районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров`я" в номінації «Літературно-музично-спортивна міні-композиція» та вибороли ІІ місце.

             У ІІ семестрі члени учнівського самоврядування продовжили роботу над проектом щодо сортування сміття «Чиста планета», який виграв грант на суму 5000 грн. з районного бюджету на закупівлю контейнерів та реалізацію заходів в рамках проекту.

          Традиційно наші спортсмени  займають призові місця в районних змаганнях, як команда дівчат так і команда хлопців. В цьому році вони вибороли   теж перші місця. Також стали призерами (ІІІ місце) у районній Спартакіаді школярів Березнівщини.

           Закінчився навчальний рік урочистою лінійкою, приуроченою святу Останнього дзвоника, що задала літній настрій всім присутнім, а танцювальний флеш моб «Україна – вишиванка»  захопив учнів, вчителів, гостей і батьків. 

 

Перемога у районній звітно-виборчій конференції голів учнівського самоврядування

16 травня у Березнівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулася районна звітно-виборча конференція голів учнівського самоврядування. На посаду голови районного учнівського самоврядування було 5 претендентів, які представляли себе і свою програму. Та перемогу здобув учень Зірненської ЗОШ Дмитрій Марчук.

Вітаємо, тебе, Дмитрію! Бажаємо творчих злетів на посаді районного голови  учнівького самоврядування!

Саміт проактивних "БУМ"

У Пущі-Водиці відбувся Саміт БУМ - масштабний захід, який зібрав близько 800 учасників з усієї України! Завдяки Мiнiстерство молоді та спорту України та Українська академія лідерства у партнерстві з Міністерство освіти і науки України, Київська обласна державна адміністрація та за підтримки Програма DOBRE (програмf USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність") проактивні підлідки мали змогу отримати актуальні знання та навички, взяти участь у заняттях й майстер-класах, послухати надихаючі промови від сьогоднішніх лідерів України. А головне - тепер кожен з учасників знає кілька сотень таких само проактивних та відповідальних людей, разом із якими можна творити неймовірні речі! Приємно зазначити, що учасником цього саміту став учень 10 класу нашої школи Марчук Дмитрій, який відвідав столицю у складі рівненської обласної команди. Це неоціненний досвід для молодих активних людей, які прагнуть змінити світ на краще. 

Творимо себе - творимо Україну! Кожне завтра розпочинається вже сьогодні! 

Першість в районному конкурсі "Портфоліо лідера"

Вітаємо голову учнівської ради "Лідер" Марчука Дмитрія з перемогою у районному конкурсі "Портфоліо лідера". Так тримати!

Участь в обласному зльоті лідерів у м.Дубне

Цікавою та корисною була поїздка до м.Дубне, де зібралися лідери Рівненської області. Програма була дуже насиченою. Проте найактивніше лідери проявили себе під час проведення дебатів на тему "Інтернет: користь чи шкода". Голова учнівської ради нашої школи Дмитрій Марчук гідно представляв команду заперечення. І хоча перемогла дружба, дебати вдалися на славу. Дякуємо дубенській учнівській молоді за теплу зустріч!

Вчимося господарювати

                                                   Спільними  зусиллями

                У вересні за ініціативою учнівської ради «Лідер», членів МІГ «Волонтер» традиційне свято квітів та врожаю було проведене у вигляді колоритної благодійної ярмарки-виставки «Осінній вернісаж». Гості заходу ( учні 1-11класів, вчителі, батьки, жителі села) мали можливість придбати дитячі поробки, різноманітні солодощі, квіти, рослини, овочі та фрукти. Загалом зібрали 5024 грн. На засіданні учнівської ради школярі вирішили витратити їх з користю для себе і  ближніх, а саме:

- придбати ноутбук для роботи учнівського самоврядування, проведення заходів, забезпечення щоденного звучання державного Гімну України в школі (3500 грн.);

- замовити  банер «Небесна сотня» (990 грн.) для оформленння

патріотичного куточка на ІІ поверсі з метою героїко-патріотичного виховання школярів;

- закупити подарунки до дня святого Миколая (534 грн.). для   наших школярів-дітей соціально незахищених категорій (сиріт, напівсиріт, позбавлених батьківської опіки, дітям-інвалідам, дітям учасників АТО)

 

                  Щиро дякуємо за проведену роботу всім,  хто долучився до ярмарки! 

Звіт роботи учнівського самоврядування за 2016-17 н.р.

Скачать
звіт 2016-17-converted.pdf
Adobe Acrobat документ 121.0 KB

Я-шкільний лідер, за мною майбутнє

Позиція лідера Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Звіт роботи учнівського самоврядування за 2015-16 н.р.

Скачать
звіт 2015-16.pdf
Adobe Acrobat документ 413.6 KB

Звіт роботи учнівського самоврядування за І семестр 2014-15 н.р.

Аналіз результативності роботи навчально-пізнавального центру за 2014-15 навчальний рік

Навчально-пізнавальний центр проводить роботу по виробленню в учнiв свiдомого ставлення до навчання.
Протягом року органiзовуємо допомогу вiдстаючим учням з різних предметiв. Беремо участь у проведеннi предметних тижнiв, конкурсiв, олiмпiад. Вітаємо переможців районних олімпіад, МАН через шкільну газету «Шкільний вісник». Органiзовуємо рейди перевiрки виконання домашніх завдань, рейди-огляди наявностi щоденникiв, підручників, зошитiв, ведемо щоденний облік присутності дітей у школі  та  облік учнів, що спізнюються, висвітлюємо це у рейтингах. Зроблено стенд, де розмiщенi фотографiї вiдмiнникiв школи, рейтинг тих учнів, які мають середній річний бал високого рівня. Це є стимулом для покращення своїх знань. Беремо участь в  районних  та шкільних конкурсах, учнівських тематичних конференціях: круглий стіл «Що я знаю про О.Довженка», тематична лінійка „Міжнародний день миру”, учнівські конференції «Українське суспільство в діалозі культур», «Історія міст та сіл України», конкурс на кращий мистецький учнівський твір, присвячений історії боротьби українського народу за державний суверенітет і цілісність України, конкурс «Об’єднаймося, брати мої», організаційно-діяльнісна гра  «Прогнозуємо своє завтра», знайомство з новою літературою, інформаційні дні Європейського союзу в школі, круглий стіл «Суспільне і громадське призначення особистості», розмова в колі «Україна-Росія. Діалог історіографій», тематичний вечір «Мово моя українська, батьківська, материнська», рейд «Щоденник-обличчя школяра», огляд-рейд «Бережи підручник», рейд «Що у тебе у портфелі?»,  дискусія «Відкритість і повага українців до інших культур», готуємо матеріали для гри «Поле-Чудес».

 

Дуже сподобався нам день учнівського самоврядування, що
був проведений у жовтні. Ми відчули себе дорослими людьми, готувалися до уроків, подивилися на себе зі сторони, переконалися, що робота вчителя складна і, водночас,  дуже цікава.

                                 

  Тиждень  географії


У школі  з 27.10 по 31.10.14р.  проходив тиждень географії. Відповідно  віковим особливостям та рівнів знань учнів   були проведені різноманітні заходи. Відкрився тиждень вікториною «Чарівна регата», де взяли участь учні 10-го класу. Найактивнішими учасниками стали: В. Шевчук, Д.Золотухін, О. Дячук.
    У 7-х класах  було проведено вікторину "Географічні назви". Брали  участь дві команди, з яких були нагороджені  Д.Марчук, А.Старінський, М.Савчук, Р.Кравченко, В.Захарчук.
     В 11-му класі було проведено конкурс «Філвордів». За активну участь у вікторині хочемо відзначити таких учнів: Мартинова В., Василюту І., , Загайного А., Лаврентьєва Н.
      Кращими у конкурсі плакатів та малюнків на теми «Земля очима дітей» стали учні 6-х, 8-х, та 9-х класів.
   У 8-х класах було проведено «Брейн - ринг».  Діти залишилися задоволені. Дві команди 6-х класів «Айсберг» та «Гейзер» змагалися між собою у розгадуванні кросвордів . Перемогла команда «Айсберг» із рахункам  20:21. Активних учасників було нагороджено гарними оцінками.
     Закінчився тиждень географії інтелектуальним конкурсом «Найрозумніший», в якому взяли участь учні 8-х класів. Переможців нагороджено грамотою та призами. Від проведеної гри усі учні мали гарний настрій.

Тиждень біології та хімії

З 03.11 по 07.11 2014 р в школі проходив тиждень біології та хімії, під час якого були проведені різноманітні позакласні заходи. Тут   учні продемонстрували свої таланти, фантазію та знання. Цікавий, змістовний захід ” Ця дивовижна вода” підготували та провели учні 9-Б класу для молодших школярів. Учні всіх класів виявили активність в акції ”Озирнись довкола”-підготували фоторепортажі про природу навколо себе.В  конкурсі малюнків ”Природа — наш дім” найактивнішими були учні 5-7-х класів. Підсумком тижня стала інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

 

Тиждень іноземних мов

З 16.02 по 20.02 у школі проходив тиждень іноземних мов, під час якого було проведено конкурс іноземних пісень, ряд цікавих уроків, випуски стінгазет. Діти із задоволенням співали англійські пісні, декламували вірші, творчо працювали над створенням газет, розгадували кросворди, складали і доповнювали  речення, відповідали на запитання, працювали у парах, підготували проектні роботи, розгадували загадки, складали слова з букв . Приємно потішили першачків учні 6-х класів інсценізованими казками. Протягом цього тижня учні вдосконалювали свої діалогічні навички та вміння,  повторили весь лексичний матеріал, активно включалися в роботу, активізували свої знання, прагнули бути переможцями у вікторинах і конкурсах, отримали гарні оцінки, а це і є стимул для вивчення англійської та німецької мов.

Рейтинг навчальних досягнень учнів 5-11 класів,

які мають середній річний бал високого рівня

№ з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Середній річний бал

Місце в рейтингу

1

Марчук Дмитрій

7-Б

11,3

І

2

Грицюк Олеся

5-А

11

ІІ

3

Шопперт Яна

6-Б

11

ІІ

4

Гулевич Роман

5-Б

10,9

ІІІ

5

Радіо Дарина

7-Б

10,8

ІV

6

Старінський Андрій

7-Б

10,8

IV

7

Федас Павло

9-А

10,8

IV

8

Удодік Марія

6-А

10,7

V

9

Чибізова Яна

6-А

10,7

V

10

Драганчук Наталія

9-Б

10,7

V

11

Рябкова Владислава

6-Б

10,6

VI

12

Славинська Анна

5-Б

10,6

VI

13

Трофимчук Алла

6-А

10,6

VI

14

Кондратович Наталія

9-Б

10,6

VI

15

Глущик Анна

5-А

10,6

VI

16

Логощук Артур

5-Б

10,5

VII

17

Сохар Владислава

6-А

10,5

VII

18

Старінський Сергій

5-Б

10,5

VII

19

Савчук Богдан

7-А

10,5

VII

20

Лаврентіва Марія

7-А

10,4

VIIІ

21

Білуха Богдана

7-А

10,4

VIII

22

Лупак Віталій

7-Б

10,4

VIII

23

Гонта Дмитрій

6-А

10,4

VIII

24

Савчук Микола

7-Б                 

10,4

VIII

25

Кожарко Ольга

8-А

10,3

IX

26

Сидорова Наталія

6-Б

10,3

IX

27

Прокопчук Артем

5-Б

10,3

IX

28

Пришко Ольга

8-А

10,3

IX

29

Самчук Микола

7-А

10,2

X

30

Грицюк Ігор

6-Б

10,2

X

31

Логощук Яна

 6-Б

10,2

X

32

Маслак Софія

5-Б

10,2

X

33

Ткачук Аліна

6-Б

10,2

X

34

Чубай Ольга

9-Б

10,2

X

35

Коломієць Максим

8-А

10,2

X

36

Захарчук Владислав

7-Б

10,1

XІ

37

Маслак Анна

8-А

10,1

XІ

38

Федас Марина

9-Б

10

XIІ

39

Петрук Анна

9-Б

10

XIІ

 

 

 

 

Результативність районних предметних олімпіад та навчальних конкурсів

 

 

Предмет

Клас

Прізвище учня

Місце

Прізвище вчителя

МАН

Біологія

Правознавство

Географія

9-А

10

9-Б

Федас П.

Дячук О.

Драганчук Н.

І, участь в обл. (ІІІ м.)

ІІІ

ІІ

Сульжик Н.О.

Воробей В.М.

Романович Н.М.

Районна предметна олімпіада

Інформаційні технології

10

Шевчук В.

ІІІ

 

Захарчук С.М.

Українська мова

7-Б

Марчук Д

ІІІ

Тихончук М.Н.

Англійська мова

9-Б

Драганчук Н.

ІІІ

Гапон О.В.

 

8-А

Гасанова А.

ІІІ

Грибинець Н.І.

Хімія

7-Б

Лупак В.

ІІІ

Миронець О.Ф.

Фізика

7-Б

Марчук Д

ІІІ

Миронець Л.О.

Математика

6-А

Гонта Д.

ІІ

Миронець В.О.

Конкурс знавців укр. мови ім.П.Яцика

5-Б

Гулевич Р.

І, участь в обласному конкурсі

Миронець Л.І.

Міжнародний математичний конкурс

«Кенгуру» 

5-Б

7-Б

7-Б

8-А

8-А

Маслак С.

Кравченко Р.

Марчук Д.

Пришко О.

Тихончук К.

Сертифікати

 «Добрий результат»

.Захарчук Г.Я.

Всеукраїнський конкурс

«Олімпус»

5-Б

5-Б

5-А

5-А

5-А

6-А

6-А

6-А

Старінський С.,

Логощук А.

Грицюк О.

Глущик А.

Миронець І.

Сохар В.

Трофимчук А.

Чибізова Я.

Сертифікати

Бойчук Л.М.

Всеукраїнський фізичний конкурс

«Левеня»

7-А

7-А

7-А

7-Б

7-Б

7-Б

7-Б

Савчук Б

Царук Д.

Самчук М.

Кравченко Р.

Луцик Д.

Марчук Д.

Лупак В.

Сертифікати

 «Добрий результат»

Миронець Л.О.

Юне обдарування

Математика

4-А

Стрілець В.

ІІІ

Бойчук І.С.

Міжнарожна природнича гра “Геліантус”

 

1-А

1-А

1-А

1-Б

1-Б

1-Б

2-А

2-А

2-А

2-А

4-Б

5-Б

7-Б

5-Б

7-А

7-А

7-А

7-Б

7-Б

10

10

7-А

2-А

Гайдук М.

Радіо М.

Марчук І.

Базан С.

Рябченко Д.

Ніценко В.

Кожарко С.

Андрощук А.

Данильчук А.

Холод А.

Боровець С.

Драганчук К.,

Марчук Д.,

Старінський С.,

Боровець М.,

Самчук М.

Лаврентієва М.

Радіо Д.

Савчук М.

Данильчук С.

Золотухін Д.

7-А

2-А

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

Диплом переможця

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Грамота (біол.,хімія)

Грамота (хімія)

Грамота (хімія)

Грамота (фізика)

Грамота (хімія)

Грамота (хімія)

Найкращий клас

Найкращий клас

Кожарко Т.В.

 

 

Довгалюк Л.В.

 

 

Марчук О.В.

 

 

 

Стеблюк Т.В.

Боровець В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марчук О.В.

Міжнародний математичний конкурс

«Кенгуру» 

5-Б

7-Б

7-Б

8-А

8-А

Маслак С.

Кравченко Р.

Марчук Д.

Пришко О.

Тихончук К.

Сертифікати

 «Добрий результат»

Захарчук Г.Я.

Міжнарожний конкурс “Бобер”

Інформаційні технології

10

4-А

4-А

Покарець П.

Третяк В.

Стрілець В.                               

Рівень “Добре”-86 б

Рівень “Добре”-69 б

Рівень “Добре”-63 б

Миронець В.О.

Аналіз результативності роботи  центру творчого розвитку за 2014-15 навчальний рік

Центр творчого розвитку сприяє естетичному вихованню учнiв, змiстовному відпочинку в позаурочний час, залучає до проведения вечорiв, дискотек. На чолi з нашим педагогом - радником — Наумчук Людмилою Миколаївною ми проводимо зустрiчi за круглим столом, свята, концерти, вечорниці, розвиваємо свої творчi здiбностi, вiдвiдуємо гуртки, секцiї за бажанням, пишемо сценарії. На засiданнях разом з членами центру, педагогом-організатором Тетяною Іванівною та ЗДНВР Людмилою Миколаївною обговорюємо плани роботи,   приймаємо разом рiшення. Оформляємо альбом, «Традиції школи», вносимо свої пропозицiї  щодо органiзацiї культурно-масових заходiв, проводимо виставки творчих робіт, конкурси, огляди художніх номерів, вітаємо переможців різноманітних конкурсів.

Членами центру творчого розвитку було проведено такі заходи:

 

 

Дата

Масовий захід

Місце

 прове-

дення

К-сть уч., які брали участь у проведенні

Результа-тивність 

Примітка

01.09

День знань

ЗОШ

371

1-Б, 1- А, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 7-Б, 5-А, 5-Б, 9-Б, 10,11

 

03.10

Святковий концерт до Дня вчителя

ЗОШ

35

1-А, 1-Б, 3-А, 5-А, 5-Б, 7-А, 9-Б,10,11 вокальний гурток 

 

08.10

Посвята першачків у ДО «Краяни»

ЗОШ

38

1-4 кл.

 

20.10

Пісенний вернісаж «Юна Зірка»

ЗОШ

73

1-7 кл., 9-Б, 10, вокальний гурток   

І місце -Славинська А., 5-Б кл., Воробей А., 3-Б кл., Дячук О.,10 кл.

20.10

Парад вишиванок «А мама вишила мені»

ЗОШ

371

1-11кл.

 

10.11

Подорож до цирку «Радуга»

ББК

43

2-6 кл.

 

14.11

Святковий конкурс «Міс Осінь»

ЗОШ

6

5-А,5-Б, 6-Б, 6-А, 7-А,7-Б

І місце – Маслак Софія-5-Б кл

21.11

Загальношкільний реквієм «Схилімо голови в скорботі» до Дня Гідності та Свободи і до Дня пам’яті жертв голодомору.

ЗОШ

23

5-11кл., вокальний гурток

 

26.11

Концерт учнів музичної школи

ЗОШ

25

1-4кл

 

05.12

Благодійний концерт «Хто врятує одне життя, той врятує світ» до Дня Збройних Сил України

ББК

13

7-8 кл.

Зустріч з учасниками АТО

Подяка «Фонду Руєвит» школі за волонтерську роботу

18.12

Свято Миколая

ЗОШ

26

2-А кл.

Подарували цінні подарунки дітям незахищених категорій (36 дітей)

19.12

Новорічні вітання

ЗОШ

4

1-5 кл

 

14.01

Новорічно-різдвяні вітання «На Новий рік, на щастя, на здоров’я» 

ЗОШ

57

1-11кл

 

23.01

Марш єдності «Від нашої єдності до єдності України» до Дня Соборності і Свободи України.

ЗОШ, обеліск Слави, пам’ятник Т.Г.Шевченку

263

5-11 кл

 

23.01

Флеш-моб «Наша сила в єдності»

ЗОШ

113

1-4 кл.

 

29.01

Тематичний вечір, присвячений пам’яті героїв Крут «Волі народної дзвін»

Кабінет інформатики

11

6-10кл

 

12.02

Загальношкільний молодіжний конкурс «Серця двох»

СБК

8

8-11 кл

Дячук О., Данильчук С.- І місце, цінні подарунки

13.02

Районний розважально-пізнавальний вечір «На крилах кохання»»

ББК

2

10 кл.

Дячук О., Данильчук С.- І місце, грамота управління освіти, цінні подарунки

19.02

Реквієм «А сотню вже зустріли небеса…»

СБК

22

5-11 кл.

Зустріч з учасниками АТО

16.03

Акція «Подаруй букет-збережи первоцвіт!»

Всі організації села

238

 1-11 кл.

Привітали всіх жінок  села та жінок учасників АТО

16.03

Районний конкурс «Оберіг із бісеру для учасника АТО»

ЗОШ

4

5-6

 

Грамоти , цінні подарунки від соц..служби

25.03

Флеш-моб «Виконання державного гімну України» до 150- річчя від офіційного виконання гімну та до 200-річчя М.Вербицького

ЗОШ

365

1-11

 

Знято відеоролик, який можна знайти в YOU TUBE під назвою  «Виконання державного гімну України у Зірненській ЗОШ»

25.04

Загальношкільна  лінійка – реквієм «Чорнобиль-біль України»

ЗОШ

          13

5-11кл

 

30.04

Конкурс «Дружній шарж»

ЗОШ

85

1-4 кл

 

Травень

Обласний заочний конкурс власної дитячої поезії «Провесінь»

 

9

4-6 кл.

Славинська А.-ІІІ місце, грамота, цінний подарунок;

всім учасникам -подяки

08.05

Лінійка-реквієм «Пам’ятаємо. Перемагаємо.»

ЗОШ, обеліск Слави, СБК, пам’ятник Т.Г.Шевченку

369

1-11 кл.

Знято відеоролик, який можна знайти в YOU TUBE під назвою  «Вітання учасників АТО від зірненських школярів», передано диск на схід країни через волонтерів Фонду «Руєвит»

30.05

Свято останнього дзвоника

ЗОШ

1-11 кл.

Участь

 

 

31.05

Випускний вечір

ЗОШ

28

2- 11 кл.

 

01.06

Районний конкурс української сучасної пісні «Зоряний шлях»

ББК

4

5-10 кл.

ІІІ місце-О.Дячук

 

Обласна виставка-конкурс «Паперовий світ»

7-Б

Радіо Д.

І

БДМ

 

Обласні змагання учнівської молоді «Вироби з ори гамі»

4-А

Шевчук К.

І

БДМ

 

Районний конкурс малюнку «Безпека праці очима дітей»

4-Б

6-А

6-А

 

 Шурман С.

Сохар В.

Гаврилюк В.

Участь

Наумчук Л.М.  Дзюбук В.Я.

 

Аналіз результативності роботи  центру зв`язку з громадськістю за 2014-15 навчальний рік

Центр зв’язкiв з громадськiстю забезпечує гласнiсть органiв учнiвського самоврядування.

 Разом з педагогом-радником Славинською Тетяною Іванівною ми розвиваємо творчу спiвпрацю вчителiв та учнів. На засiданнях центру збираємо матеріали, обговорюємо та разом з педагогом-радником систематизуємо i виносимо на загальний огляд. Розвиваємо у дiтей вмiння збирати iнформацiю, брати інтерв’ю,  обговорювати теми рубрик, матерiалiв шкiльних газет .

Протягом навчального року у школі дiє змiнний стенд ,,Наше шкільне життя”, де ми ознайомлюємо учнiв та учителiв з подiями, що вiдбуваються в класах, у школі.  Створюємо банк  ідей „Хочу запропонувати”,  випускаємо газету  «Шкільний вісник», спортивні блискавки.

Також в нас протягом семестру проводяться конкурси стiннiвок до Дня вчителя, Дня святого Валентина, до Дня Збройних Сил України, друкуємо оголошення, буклети до всiх заходiв, анонси, вчимося працювати з комп’ютером, обробляти дані, друкуємо вітальні листівки. Ведемо рубрику «Цікавий календар», за допомогою якої знайомимо учнів та вчителів з визначними подіями.

Висвітлюємо всю інформацію у газеті «Шкільний вісник», що випускається з жовтня 2011 року, систематизуємо всі номери, яких вже є 16 , пишемо статті у районну газету «Надслучанський вісник», в обласну газету учнівського самоврядування «Хвилю тримай», беремо інтерв’ю, знімаємо відеоролики, електронні листівки, викладаємо їх в YOU TUBE,  вчимося бути справжніми журналістами. Члени нашого центру зібрали цілу відеотеку заходів, що містить наступні ролики: «День учнівського самоврядування», «Це наш край», «Вітання учасників АТО», «Електронна листівка до Дня вчителя», «Звіт про роботу учнівського самоврядування за рік», «Виконання державного гімну зірненськими школярами», фільм «Виконання програми національного виховання учнівської молоді на 2009-2020 роки».

Зараз ми працюємо над новим проектом «Здорова дитина - здорова нація», в рамках якого знімаємо матеріали про спортивно-оздоровчу роботу в школі: щоденну ранову зарядку, музичну перерву, загальношкільний марафон, спортивні заходи, готуємо інтерв’ю з вчителями щодо уроків  основ здоров’я.

 

Також ми беремо участь в оновленні стендів, що розміщені на коридорі та в кімнаті школяра, організовуємо зустрічі з цікавими людьми. У цьому навчальному році ми зустрілися з працівниками сільської ради, батьками, вчителями, учнями, представниками партнерської програми «За освітою - по освіту», спеціалістом та фахівцем РЦСССДМ Боровець Ніною Петрівною, та Атаманюк Людмилою Володимирівною, військовим Петром Целюхом, параолімпійцем Віталієм Попоном, баяністом Антоніною Цой, рукодільницею Вірою Козачек, учасницею церковного хору Марією Семенович, учасниками  АТО Василем Шнайдером, Юрієм Шнайдером, Олегом Холодом, Олександром Майструком, Андрієм Майструком, Віталієм Царуком, представниками  обласної соціальної служби, центру зайнятості, правоохоронних органів,  місцевим дільничним, волонтерами благодійної організації Фонд «Руєвит», ветеранами.


Аналіз результативності роботи  центру захисту прав дитини за 2014-15 навчальний рік

Центр захисту прав дитини здійснює соціальний захист і організовує      допомогу учням з малозабезпечених сімей,     сиротам, напівсиротам, дітям учасників АТО, забезпечує захист прав та інтересів учнів, здійснює контроль за діяльністю шкільної їдальні, за бережливим ставленням до хліба, організовує роботу шкільного бюро знахідок, учнівського бюро добрих послуг, формує навички здорового способу життя, контролює дотримання учнями Статуту  школи (правил для учнів) та Декларації прав  і обов’язків учня Зірненської ЗОШ «Престижна школа –це моЯ», пропагує умови страхування серед школярів, піклується про молодших школярів. Проводить аналіз звітів чергових класів, складання списків правопорушників.
 Проводить профілактичну роботу з метою попередження правопорушень під час навчання та в канікулярний час, бере участь у засіданнях комісії по попередженню правопорушень, де розглядається  негативна поведінка учнів школи. Бере участь в роботі консультативного пункту (проведення анкетування, тестування, зустрічі психолога).  Проводить  соціологічне спостереження за старшокласниками (проведення анкет, вивчення готовності старшокласників до життя). Складає списки дітей з «групи ризику», списки сімей, які виїжджають на заробітки (батько чи мати), залишають дітей на бабусь, дітей учасників АТО.

Проводить рейд «Перевірка стану відвідування учнями навчальних занять», заходи щодо попередження фізичного та психічного насильства над учнями, зустрічі учнів 8-11 класів з працівниками правоохоронних органів з  питань профілактики та запобігання правопорушень, шкідливих звичок.

Також  членами нашого центру було проведено наступні заходи:

☺ Лінійка-реквієм «Люди, мовчки встаньмо на хвилину» до Дня вшанування жертв голодомору 1932-1933 р.р. Всеукраїнська акція «Запали свічку»

☺ Річниця Євромайдану та Революції гідності. Відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014р. №872\2014 в державі встановлене свято-День Гідності та Свободи, яке відзначається щорічно 21 листопада, а 22 листопада –день пам'яті жертв голодомору. Отож на засіданні учнівської ради було прийняте рішення об'єднати два заходи в один.

Учнi школи на чолі з бібліотекарем О.Чабан підготували захід під назвою «Схилімо голови в скорботі», де згадувались події 1932-33 та 2013 років, кожен присутній запалив свічку пам'яті і разом з учасниками вокального гуртка заспівав молитву за Україну.

☺ Інтерактивна виставка «Маршрут Безпеки» до Дня боротьби зі СНІДом.

☺ Тренінг «Від я до ми»

☺ Акція «Ми проти СНІДу»


☺ Міжнародний день прав людини.  10.12.14р. у школі відбулося одночасно три заходи, що тісно пов’язані між собою: районний семінар-практикум учителів «Основ християнської етики», «Етики», школа становлення конкурентоспроможного учителя історії та правознавства і зустріч із учасником АТО В.Шнайдером. Робочий день школи розпочався з традиційного першого уроку «Права людини» в рамках тижня Всеукраїнського тижня права, тому що 10 грудня - Всесвітній день прав людини .Учні  під час спілкування з воїном виготовили та подарували йому голуби миру з паперу, щиро подякували солдату за службу і вручили теплі речі.

☺ Засідання «Підсумки про допущення правопорушень учнями 1-11 кл.»

☺ ІБЖ «Профілактика правопорушень під час зимових канікул»

 

☺ Було надано матеріальну допомогу дітям учасників АТО з фонду благодійної ярмарки «Осінній вернісаж» та придбано подарунки дітям, незахищених категорій до Дня святого Миколая за зібрані  кошти  під час зимової щоденної ярмарки.


Аналіз результативності роботи  центру громадсько-корисної діяльності

  за 2014-15 навчальний рік
Центр громадсько-корисної дiяльностi проводить профорiєнтацiйну роботу в школi, виховує готовнiсть жити i дiяти за принципами гуманiзму, милосердя,
людяності. Ми органiзовуємо та проводимо трудовi операцiї «Чисте приміщення», трудові десанти,  збираємо насiння квiтiв та городини. В роботi МIГ ,,Волонтер” пiклуємось про ветеранів,  вдiв, інвалідів,  надаємо посильну допомогу.  Цього навчального року була проведена чи не найбільша волонтерська робота. У зв’язку зі складним становищем  в Україні піклувалися про дітей учасників АТО. Нами були проведені такі заходи: тематична лінійка „Міжнародний день миру”, робота військової пошти, ярмарок «Осінній вернісаж», трудові акції «Парад квітів біля школи», «Чисте довкілля», участь у Всеукраїнській благодійній акції „Милосердя” , «Турбота», заходи до Дня ветерана, перевірка санітарного стану по класах, екскурсія по школі „Школа-наша рідна домівка ”(1кл.), вшанування ветеранів педагогічної праці, благодійна щоденна ярмарка ,   «До рідної природи з розумом і серцем»-день зимуючих птахів. виготовлення годівниць, екологічні конкурси «Новорічний подарунок», «Збережемо зелену красуню», виставка «Букет замість ялинки»,  зустріч з параолімпійцем до Міжнародного дня інвалідів, огляд-рейд «Бережи підручник», акція «В’яжемо разом для учасників АТО, зустрічі з волонтерами громадської організації «Фонд Руєвит», а також акцію «Подаруй букет-збережи первоцвіт!» до Дня 8 Березня, під час якої діти привітали всіх жінок села та дружин учасників   АТО, подарувавши їм власноруч виготовлені квіти і кімнатні рослини.


В штабi ,,Живи, книго!”   ми не тiльки перевiряємо з біблiотекарем пiдручники, а й надаємо книгам «допомогу», «лiкуємо» їх. Органiзовуємо виставки МІГ «Юнi майстри», «Нашi таланти», а також обговорюємо проведені та заплановані заходи.

                                                    Діти дітям


         Тривожні події в Україні дедалі ширше розвивають волонтерський рух.  Свою частку милосердя вирішили внести і учні нашої школи. За ініціативою учнівської ради, членів МІГ «Волонтер»  та соціальної служби, за підтримки адміністрації школи  традиційне свято квітів та врожаю було перетворене у колоритну благодійну ярмарок-виставку «Осінній вернісаж» на допомогу дітям учасників АТО.  Тут були представлені різноманітні дари осені, дитячі вироби, поробки, сувеніри,  ікебани, солодощі, соки, пиріжки, квіти, кімнатні рослини,  що приготували учні з батьками та вчителями школи. 


            Всі скриньки із заробленими коштами були відкриті в присутності членів оргкомітету заходу. Загалом зібрали 3183 грн. На цю суму придбали необхідні речі нашим школярам-дітям учасників АТО.


          Виносимо щиру подяку всім, хто долучився до цієї благодійної акції: адміністрації школи, працівникам сільської ради, батькам, вчителям, учням, партнерській програмі «За освітою - по освіту», спеціалісту та фахівцю соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Боровець Н.П. та Атаманюк Л.В.

         Людям потрібно робити добро. Робімо світ кращим разом!

 

 


Міжнародний день миру

До Міжнародного дня  миру члени центру  зв’язків з громадськістю організували у школі роботу військової пошти. Діти  малювали малюнки,писали листи та слова  подяки солдатам, які перебувають у  зоні АТО.

      Сюрпризом для всіх став приїзд військового Петра Ц., який по дорозі у відпустку із зони АТО заїхав у гості до свого фронтового товариша,  нашого вчителя фізичного виховання Юрія Ш.     

      На зустрічі з очевидцем бойових дій діти передали йому особисто поштову скриньку з дитячою творчістю, подякували  за мужність, старшокласники обмінялися рукостисканням, учні 2-А та   4-А запросили гостя до себе на годину спілкування, а  учні першого класу зворушливо обіймали солдата.    

     Петро Целюх  був вражений  теплотою зустрічі, розказав дітям наскільки важливі їхні малюнки, підтримка тим, хто несе службу, побажав усім хлопцям загартовувати свій фізичний дух. Аби передати свій патріотичний настрій, віру в перемогу, на прощання всі учні та вчителі  заспівали разом з гостем гімн України.

 

Благодійна щоденна ярмарка

З 18.11 по 12.12 в рамках місячника волонтерського руху в школі працювала благодійна щоденна ярмарка, де учні і батьки проявили фантазію, кулінарні вміння та приємно нас здивували. Під час ярмарки було зібрано 1629 грн. Ці кошти були спрямовані на закупівлю подарунків дітям незахищених категорій до Дня святого Миколая. Виставу «Наш гість-Миколай» підготували учні 2-А класу на чолі з вчителем Марчук О.В., а члени МІГ «Волонтер»  підготували подарунки для привітання дітей-напівсиріт, позбавлених батьківської опіки, дітей-інвалідів та дітей учасників АТО. Також Антипко та святий Миколай завітали у кожен клас та привітали всіх учнів з Новорічними святами.

Робіть людям добро і воно сторицею вам повернеться!

                                   В'яжемо разом для учасників АТО

В рамках акції «Зігрій солдата» з метою залучення учнів, педагогічного, батьківського  колективів, громадськості до волонтерської роботи, передачі традицій проведення вечорниць дітям, сприяння розвитку рукоділля серед учнівської молоді, виховання патріотизму, готовності допомагати своїй державі, поваги до людей старшого покоління, їх захоплень та досвіду   у школі було проведено українські вечорниці «В’яжемо разом для учасників АТО».З нитками, спицями, українськими піснями та гарним настроєм до світлиці завітали баяніст А. Цой, рукодільниця В.Козачек, учасниця церковного хору М.Семенович, спеціаліст та фахівець РЦСССДМ Н.Боровець та Л.Атаманюк, бабусі, мами наших школярів, дирекція, педагогічний та учнівський колективи школи. Учасниці вечорниць в’язали шкарпетки учасникам АТО, ділились досвідом з учнями, розповідали про зимові свята,  народні прикмети про зиму, співали українські пісні, частувалися фіточаєм з бубликами. Звичайно, шкарпетки за дві години не були завершені, але гарний початок справи -  це вже половина роботи. Рукодільниці переказували один одному про волонтерську роботу у школі і передавали дітками до школи ті шкарпетки, що вдома дов’язали чи придбали. Загалом у скриньку, що діяла у кімнаті школяра, зібрано 85 пар шерстяних шкарпеток, 3 шарфи, 4 светри,  1 пару рукавиць, 1 махрове простирадло, 1 комбінезон.  Всі речі передані у зону АТО через громадську організацію «Фонд Руєвит». Ще 12 пар шерстяних шкарпеток  було передано спеціалісту РЦСССДМ Боровець Н.П. для сімей учасників АТО, переселенців зі сходу  та 7 пар було вручено учаснику АТО В.Шнайдеру, який відвідав нашу школу 10 грудня. Дякуємо всім, хто долучився до акції.

 

Україна починається з тебе!

Аналіз результативності роботи спортивно-оздоровчого центру

  за 2014-15 навчальний рікЧлени спортивно-оздоровчого центру, зокрема, МІГ «Юні пожежники», «Юні інспектори дорожнього руху» проводять інструктажі з виконання правил безпеки життєдіяльності під час канікул та новорічних свят, «Безпека поведінки на дорогах, у різних видах транспорту, громадських місцях, профілактика травматизму невиробничого характеру», випускають стінгазети, проводять конкурси малюнків на тематику безпечної поведінки у побуті.

З метою піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю члени спортивно-оздоровчого центру в цьому навчальному році  організовували та брали участь у таких заходах:

☺ Олімпійський урок (10.09.14). З метою пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя, залучення дітей до активного проведення дозвілля, заохочення до занять оздоровчою фізичною культурою, популяризації руху «Спорт для всіх» в рамках Олімпійського тижня (08.09-12.09.14р.)  у школі  було проведено відкритий урок  фізичної культури та спорту (10.09.2014р).   В змаганнях з футболу між командами 9-х,  10х, 11-х класів перемогу здобула команда 11-х класів.У  веселих стартах між учнями  5-х, 6-х, 7-х  класів  вчителі фізичної культури провели естафети та рухливі ігри. Діти активно брали участь у таких естафетах  . Перемогу виборола команда 7-Б класу. Між учнями 8-х класів була проведена рухлива гра
Зайці - мисливці. Перемогу здобула команда 8-А класу.  

            З учнями початкових класів проводились малі олімпійські ігри. Нагородження переможців грамотами, дипломами відбулося на загальношкільній лінійці.  

☺ Спортивні змагання «Дорожи красою здорового життя» (19.09.14)


☺ Загальношкільна щоденна ранкова весела зарядка (протягом навчального року).


☺ Захід «Хто здоровий-той сміється, тому все в житті дається! 06 листопада до нашої школи завітала Перепечай Олена Антонівна, спеціаліст   РЦССДМ, яка провела з учнями 5-А класу виховну годину. Метою  заходу було формування уявлення про корисні і шкідливі  звички, їхній  вплив  на  здоров'я .   В ході заходу учні   відповідали на питання , що стосувалися здоров’я та основних способів його збереження, обговорили секрети довголіття, а також визначили основні фактори загрози   життєвим функціям організму. За активність і змістовні відповіді усі отримали подарунки від гості заходу.

☺ День ходьби (03.10.14)

☺ В рамках Всесвітнього Дня інвалідів був проведений загальношкільний захід «Розминка від чемпіона». Діти  познайомилися із життєвою історією параолімпійця з настільного тенісу В.Попона та його нагородами, який у своїй розповіді неодноразово наголошував про чесність у грі, що найбільше цінується у великому спорті. Параолімпієць зі своїм тренером показали елементи розминки та декілька прийомів гри настільного тенісу. Діти та вчителі школи мали можливість зіграти з чемпіоном декілька партій та зробити  фото на пам’ять. Кожен учасник цієї зустрічі виніс для себе урок про важливість роботи над собою, чесність у житті та, зокрема, у спорті.  Учні подякували спортсмену, вручили невеличкий подарунок на згадку та підкреслили, що такі зустрічі надихають на подвиг.

☺ Свято «Суперкозак класу» до Дня збройних Сил України.

☺ Загальношкільні змагання з шахів  (19.01.15).

☺ Піша хода - загальносільський марш єдності «Від нашої єдності до єдності України» (22.01.15). За ініціативою членів учнівського самоврядування Зірненської ЗОШ І-ІІІ ст., за підтримки дирекції школи та голови сільської ради В.Старінського, з метою патріотичного виховання учнівської молоді, заклику громадськості до загального мирного єднання, відзначення Дня Соборності і Свободи  України днями у школі було організовано пішу ходу  під назвою «Від нашої єдності до єдності України».


              Учні 5-11-х класів зі своїми наставниками та дирекцією школи з українською символікою, плакатами, малюнками, під державним прапором України, під патріотичні вигуки пройшли організованою колоною марш єдності від школи до обеліска Слави та до пам’ятника Т.Г.Шевченку. Директор школи В.Дзюбук та ЗДНВР Л.Наумчук розказали дітям наскільки важливо в такий складний для країни час об’єднуватися, бути справжніми патріотами, любити і оберігати свою Вітчизну. Вчителі історії В.Воробей та Ю.Довгалюк зробили екскурс в історію України, пояснили, що означає це   для нас, українців. В.Старінський висловив дітям подяку за проведений флеш-моп і підсумував, що саме з таких патріотів починається справжня держава. На завершення  акції учні привітали всіх присутніх з Днем Соборності та Свободи України і всі разом заспівали державний гімн.

☺ Загальношкільні змагання з шашок (26.01.15).

☺ Загальношкільні змагання з волейболу (юнаки) (31.01.15).Команда хлопців (Андрощук В., Сульжик В., Корицький Т., Мартинов В., Покарець П., Корицький Я., Данильчук С., Василюта І., Загайний А.)  виборола Імісце в районних змаганнях, в обласних- ІІІ місце.

☺ Урок здоров’я на свіжому повітрі «Здорові діти-здорова нація» (02.02.15). Він розпочався з ранкової зарядки та Гімну України. Цьому проведенню посприяла і сама природа. День був гарний, сонячний, випав  довгожданий сніжок. Всі учні зі своїми наставниками та дирекцією школи вийшли на подвір`я  для проведення години здоров`я. Одні ліпили снігову бабу, інші просто гралися в сніжки, деякі бігали наввипередки, хтось брав участь  у веселих естафетах, змаганнях-конкурсах, оздоровчому пробізі навколо школи. Урок так швидко пролетів, що навіть незчулися, як дзвінок знову покликав за парти. Діти залюбки провели цю годину. Всі задоволені  з усмішками на обличчях розійшлися по класах, обмінюючись враженнями від проведеного уроку. Учні старших класів разам з класними керівниками зуміли написати на снігу «Україна – єдина країна». Директор школи Валентина Дзюбук та вчителі основ здоров`я закликали всіх учнів школи вести здоровий спосіб життя, щоб ніколи не хворіти.   По завершенні  Дня здоров`я   агітбригада «Молодь обирає здоров`я» переконала своїм виступом всіх присутніх , що здоровим бути  престижно!


☺ Загальношкільні змагання з волейболу (дівчата) (07.02.15). Команда дівчат (Дячук О., Грищук Н., Грищук Н., Федас М., Славинська О., Семенюк І., Чубай О., Данильчук А., Гоголь Д., Кожарко О.) стала переможцем районних змаганнь, в обласні змаганнях виборола  ІІІ місце.

☺ Загальношкільні змагання з плавання (16.03.15)

☺ Виступ агітбригади «Молодь обирає здоров’я»


☺ Загальношкільні змагання з легкої атлетики (07.02.15)  (Районні змагання: І місце- Корицький Я, 9-Бкл.;  ІІ місце, участь  в обл. змаганнях- Мотруніч Д., 9-Б кл.; І місце, участь  в обл. змаганнях Цапук В.,11кл.)

☺ Старти надій (30, 31.03)

☺ День здоров’я та спорту (03.04.15)

☺ Маршрут Безпеки (систематично протягом року).


☺ Щонеділі працює МІГ «Група здоров’я» (батьки) та «Група здоров’я» (діти) 

☺ Уроки основ здоров’я на свіжому повітрі  (систематично протягом навчального року)

☺ Практичні заняття з цивільного захисту (щомісяця). 09 лютого біля кабінетів початкового навчання було знайдено підозрілий невідомий предмет, а саме пакет з коробкою в середині.  У школі прозвучало три дзвінки тривоги, і всі учасники навчально-виховного процесу за три хвилини залишили шкільне приміщення. На щастя, коробка в пакеті виявилася порожньою. Це  проходило практичне заняття з цивільного захисту в зв'язку з тим, що однією з найсерйозніших загроз сучасного суспільства  є тероризм. Школярі на практиці відпрацювали порядок дій при такій ситуації.

☺ Тиждень безпеки життєдіяльності. У зв'язку з складною ситуацією в країні та з метою профілактики травматизму у листопаді в рамках  тижня безпеки всі учні разом зі своїми класними керівниками повторили правила поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті (під час пожежі, виявлення запаху газу, диму,  невідомих предметів) та  пройшли практичні заняття з цивільного захисту. Під час уроків був даний навчальний сигнал тривоги і оповіщено про наявніть бомби у школі. Всі учасники навчально-виховного процесу організовано вийшли на подвір'я протягом 4 хвилин. Це дуже гарний результат.

☺ Музичні та рухливі перерви на подвір’ї, великі перерви на свіжому повітрі (систематично).


☺ Акція «Увага! Діти на дорозі!». Двічі на рік у школі проходить Тиждень дорожнього руху. В рамках тижня безпечного руху відбулася акція «Увага! Діти на дорозі!». Члени МІГ «Юні інспектори дорожнього руху» патрулювали на дорозі біля школи перед початком робочого дня, перевіряючи дотримання пішоходами та водіями правил дорожнього руху. Чемні пішоходи отримали значки «Я-чемний пішохід», порушники –пам’ятки «Як ми йдемо до школи», а водії –подяки за дотримання правил дорожнього руху та обмеження швидкості біля школи.

              Під час цієї акції ми відчули себе справжніми інспекторами дорожнього руху та навчилися слідкувати на дорозі за молодшими школярами.

☺ Рейд-перевірка «Чисті руки».

☺ Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя». Наші лелеченята  (Логощук А., Федюк П., Старінський С., Маслак С., Лаврентієв П., Шопперт Я., Мотруніч А., Удодік М., Дячук В., Ткачук А., Чибізова Я., Грицюк І.)  вибороли І місце в районних змаганнях, VIII місце в обласних.

☺ У березні та квітні ми активно співпрацювали із соціальною службою та центром зайнятості. Працівники обласного центру зайнятості провели тренінг “Як стати успішним” з учнями 11 класу, спеціалісти обласної соціальної служби провели бесіду “Як не захворіти на туберкульоз”  для учнів 9-10 класів та вікторини “Здоровий спосіб життя”, “Права дітей” для учнів 5-6 ласів, спеціалісти районного центру зайнятості провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів.

☺ 20 травня було проведено Олімпійський день, під час якого всі учні школи вийшли на стадіон для проведення загальношкільного марафону. Всім дуже сподобався такий марафон і члени учнівського самоврядування внесли пропозицію додати до музичної перерви фізкультурно-оздоровчу. Пропозиція була підтримана на засіданні учнівської ради, адже Україна-європейська країна, а основна цінність Європи - це збереження і збагачення здоров`я населення. Отож, закликаємо всіх щодня долучатися до марафону о 12.00 год. Розпочни із себе!

 

☺ Обласні змагання з греко-римської боротьби, приурочені пам'яті Небесної сотні  

(Савчук М. (І місце), Лемех Н. (І місце), Коваль Ю. (ІІ місце).