УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

БЕРЕЗНІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

Рівненської області

ЗІРНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ

 

НАКАЗ

 

 27.04.2018                                           с. Зірне                                                      №110

                                 

Про забезпечення проведення державної

підсумкової атестації у  формі

зовнішнього незалежного оцінювання

у 2017-2018 навчальному році

 

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 року № 1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти», від 15.04.2015 № 222 «Про затвердження Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання», наказів Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2017 за № 1014/30882, від 19.09.2017 № 1287 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29.12.2017 року  № 177/01-60/17, розпорядження голови Березнівської районної державної адміністрації від 19.02.2018 року           № 01/4.1-18/32, наказу управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації від 25.04.2018 №141 «Про забезпечення проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2017-2018 навчальному році», з метою якісної підготовки та організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Миронець В.О.:

1.1. Забезпечити організоване проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання для випускників старшої школи з трьох навчальних предметів:

математика - 22.05 2018;

українська мова та література - 24.05.2018;

біологія - 04.06.2018;

1.2. Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу із випускниками щодо місця знаходження пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання за предметами;

1.3. Забезпечити проведення  державної підсумкової атестації для випускників старшої школи з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), один з навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку  навчальних предметів, із яких у 2018 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти  (за вибором випускника) у школах у вересні поточного року в письмовій формі за завданнями, укладеними закладами загальної середньої освіти (для випускників, які не з’явилися для її проходження у формі зовнішнього незалежного оцінювання, без поважних причин;

                                                                                                     Вересень, 2018

 

1.4. Виготовити документацію для організації та забезпечення супроводу випускників школи до/із населених пунктів, де розташовані пункти зовнішнього незалежного оцінювання;

1.5. Внести зміни до графіка роботи педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у спосіб, що дозволяє зберегти заробітну плату. Зміни графіка роботи здійснювати на підставі особистої заяви працівника, де зазначаються дата, час і тривалість виконання обов’язків;

                             На час проведення зовнішнього незалежного оцінювання

1.6. Здійснити контроль за проходженням державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання під час додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання випускників, які через поважні причини не змогли взяти участь у тестуванні з певного предмета в основну сесію (такі випускники отримають атестати пізніше).          

                                                                                                 Травень-червень, 2018

 

2. Заступнику директора з господарської роботи  Бойчуку А.С. забезпечити організоване підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які є учнями школи, до/із населених пунктів, де розташовані пункти зовнішнього незалежного оцінювання (адреси пунктів тестування вказані у запрошеннях-перепустках).

 

3. Розмістити наказ на сайті Зірненської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

 

 

 

 

4. Контроль за виконанням залишаю за собою.

 

 

Директор школи                                                                             Ю. Довгалюк

 

 

З наказом ознайомлені:                                                                  В. Миронець

                                                                                                        А. Бойчук

 

 

 

 

 

 

 


           ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

 – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

 

Пробне тестування є важливим складником підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

 

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 10-Х, 11-Х, КЛАСІВ, А ТАКОЖ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ УЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ЗНО !

Звертаємо увагу, що у 2018 році державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (далі-ЗНЗ) проходитиме у формі ЗНО.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ  ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо в термін з 09.01.2018 до 31.01.2018 

*Зареєстровані особи мають доступ до тренувального онлайн-тестування!

*Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Інформацію щодо вартості одного тестування буде розміщено додатково.

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2018:

Дата проведення

Предмет тестування**

24.03.2018 (субота)

українська мова і література

31.03.2018 (субота)

біологія, географія, історія України, математика, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова

**Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в той саме час на кількох тестуваннях.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2018

 

ЗАВДАННЯ в тестовій формі ПРОБНОГО ЗНО укладає Український центр оцінювання якості освіти, вони відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, де зареєструвалася певна кількість абітурієнтів на кожен день тестування).

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ ЗМОГУ:

– узяти участь у процедурі проведення ЗНО;

– психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО;

– ознайомитися з різними формами завдань;

– розрахувати час роботи із зошитами сертифікаційної роботи;

– потренуватися в заповненні бланків відповідей;

– визначити власний рівень знань;

– скорегувати підготовку до ЗНО

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО ОТРИМУЮТЬ:

– зошит(и) із завданнями пробного ЗНО;

– бланк(и) відповідей;

– змогу ознайомитися із правильними відповідями до завдань пробного ЗНО, власним результатом проходження пробного ЗНО за шкалою 1–12 балів та рейтинговою шкалою 100–200 балів.

ПРОБНІ ТЕСТИ УКЛАДАЮТЬ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і  літератури та іноземних мов).

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (нь), буде розміщено на  сайті до 01.03.2018.

У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

- Паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

- Запрошення для участі в пробному ЗНО.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО»  (з української мови і літератури – з  24.03.2018, з інших предметів – з 31.03.2018).

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни: з української мови і літератури з 24 до 26 березня, з інших предметів – з 31 березня до 02 квітня.

Оголошення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури – 30 березня, з інших предметів – 06 квітня.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати  пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів ЗНЗ та для конкурсного відбору на навчання до ВНЗ.