Download
Звіт роботи табору у слайдах.pdf
Adobe Acrobat Document 4.2 MB

Звіт роботи табору "Merry Kids"

  30 травня 2016 року на базі Зірненської ЗОШ I-IIIступенів розпочав свою роботу літній мовний табір  “Merry Kids”. У таборі функціонували два загони «Funny»та «Smile» . Керівник табору І.В. Семенович ознайомила вчителів-волонтерів та учнів з планом роботи. У перший день роботи  учні загонів «Funny» та “Smile” вивчили девізи, загонові пісні, вибрали актив загонів. Також педагогами-волонтерами було проведено наступні заходи  «English Around the World» (Грибинець Н.І.), де діти  дізнались про важливість вивчення англійської мови та її поширення у світі, Л.М. Бойчук  готувала проект «Ukraine Through the Eyes of Children», О.В. Гапон проводила різні лексичні ігри “Word Games”, а О.В. Кравчук провела заняття “Road Safety”, на якому учні малювали плакати з дорожніми знаками, розігрували випадки на дорозі,  вживаючи англійську лексику по темі.

31 травня діти загону «Funny» заочно побували у Великобританії. Їхній педагог-волонтер Грибинець Н.І. провела екскурсію по визначних місцях країни, ознайомила із столицею Лондоном, традиціями та символами країни, мову якої вивчаємо. Діти розгадували кросворди, що стосуються Великобританії, бесідували про дану країну. Після цього вихованці поринули у чарівний світ музики. Л.М. Бойчук провела з ними караоке –паті «Поділись талантом». З учнями загону “Smile” педагог-волонтер О.В. Гапон провела заняття на тему “Interesting Сrosswords”, на якому учні розгадували кросворди на різну тематику, а О.В. Кравчук провела заочну подорож “Travel History of  London”. На цьому заході учні заочно відвідали визначні місця Великобританії, був проведений конкурс на кращий прапор улюбленої країни.

             Третій день перебування вихованців у мовному таборі загону «Funny» відзначився декламуванням поезій англійською мовою і  переглядом англійських фільмів та мультфільмів разом зі своїми педагогами-волонтерами  Грибинець Н.І. та Бойчук Л.М. Діти загону “Smile” разом з О.В. Гапон провели заочну подорож по визначних місцях України “Welcome to Ukraine”. Діти працювали в групах, відповідали на запитання, розгадували кросворд, грали ігри, переглядали презентацію. О.В. Кравчук провела позакласний захід “We love English” на якому учні вдосконалювали свої граматичні навички, розвивали монологічне мовлення. На мультимедійній дошці були зображені різні пазли зі слів, кросворди, які дали змогу учням перевірити свої знання.

          Другий тиждень роботи у загоні «Funny» розпочався із заняття театральної студії. Діти разом із педагогами-волонтерами Н.І. Грибинець та Л.М. Бойчук проводили інсценізацію казки «TheTurnip». Потім продовжили удосконалювати навички говоріння під час конкурсу «English Express».

З дітьми загону “Smile” вчителем О.В. Гапон було проведено цікаве заняття на тему “Merry Cooks”. Захід проводився в ігровій формі, як конкурс-вікторина. Учні були поділені на дві команди. Змагаючись між собою відповідали на запропоновані завдання по темі «Їжа». Приєдналася до нас Т.І. Славинська і провела цікаве заняття на тему “Tea Time”, на якому діти релаксували – пили чай та вели бесіду англійською мовою. О.В. Кравчук провела конкурс під назвою “Spring Party”. Діти вчилися колективній діяльності та співпраці. Змагалися дві команди в різних конкурсах.

          07.06 діти загону Funnyпобували у ролі журналістів англійських видань проводячи заняття клубу кореспондентів «Speak Out». Пізніше поринули у цікавий світ англомовних країн переглядаючи відео-презентацію.

Діти загону “Smile” разом з О.В. Гапон провели інсценізацію казок, переглянули фільми та мультфільми англійською мовою, Т.І. Славинська провела гру “What? When? Why?” а О.В. Кравчук провела заняття на тему “What do you want to be…?”

 8 червня – в останній день роботи літнього мовного табору «Merry Kids» було проведено  шоу талантів «Hour of Talents», розважальну програму «Merry English», гру  “Who knows English better?” та конкурсом на кращого декламатора віршів “Poems”. Діти співали, декламували вірші, танцювали і розмовляли англійською мовою. За участь у мовному літньому таборі всі діти були нагороджені сертифікатами.