Підсумки тижня іноземних мов

З 18 по 22 лютого у школі проходив тиждень іноземних мов, в рамках якого було проведено ряд відкритих уроків з англійської та німецької мов на теми: "London is the best European capital", "Christmas"  "My favourite animal" "Моє дозвілля", "Харчування і здоров`я", "Книги у моєму житті",  пізнавальні ігри: "Що? Де? Коли?", КВК "Do you know English?" , цікаві конкурси стіннівок, виховні заходи: "English cafe "Veni, vidi, vici", "The Club of Cheerful and Quick-witted Fellows". 

П`ята річниця Небесної Сотні

20 лютого учні нашої провели акцію пам`яті "У нашій пам`яті вони назавжди залишились", під ічас якої вшанували Героїв Небесної Сотні. Діти переглянули відеоролик про події Революції Гідності, запалили свічку пам`яті, згадали поіменно кожного Героя Небесної Сотні, прочитали молитву за Україну.

Першість Березнівської ДЮСШ "Колос" серед юнаків з греко-римської боротьби на базі Зірненської ЗОШ І-ІІІ ст.

16 лютого наша школа радо вітала гостей, адже у спортивному залі було проведено першість Березнівської ДЮСШ "Колос" серед юнаків з греко-римської боротьби за підтримки президента районної федерації, депутата районної ради Олександра Корицького. До нас завітали голова Рівненської обласної ради, майстер спорту  греко-римської  боротьби Данильчук О.Ю., голова Березнівської районної ради Федас В.В., міський голова м.Березне, майстер спорту пауерліфтингу Пилипчук Р.П., голова сільської ради Старінський В.С., президент районної федерації греко-римської боротьби, депутат Березнівської  районної ради та спонсор проведення змагань Корицький О.О., депутат Березнівської районної ради Сухан Ю.М., голова Березнівського спортивного клубу греко-римської боротьби імені Станіслава Коваля Коваль О.С., директор ДЮСШ "Колос" 15 разовий чемпіон України, ІІ-ІІІ призер чемпіонатів світу та Європи, володар кубка Кубків, Кубка європейських чемпіонів, ІV місце на Олімпійських іграх в м.Атланта, заслужений майстер спорту Коток П.В., заслужений тренер України греко-римської боротьби Іванчук М.М., команди міст Костопіль, Березне, сіл Балашівка, Поляни, Городище, Зірне.  

                   Приємно зазначити, що почесне І командне місце виборола команда с.Зірне, тренер Шнайдер Ю.А., ІІ -м.Костопіль, ІІІ-м.Березне.

Вітаємо всіх переможців, нехай щастить і надалі.

Майтер-клас до дня закоханих

Після двотижневого карантину учні нашої школи вийшли на навчання 14 лютого. Веселого дружнього настрою задав майтер-клас "Валентинка власноруч", що проходив на великих перервах у кімнаті школяра, кабінеті практичного психолога та бібліотеці. Всі бажаючі учні мали можливість на перерві провести корисно і весело час, виготовивши валентинки власоруч для своїх найближчих і найрідніших.

Методичний практикум "Ми проти булінгу"

Під час карантину вчителі Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли методичний практикум "Ми проти булінгу", на якому спільно опрацювали  рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо протидії булінгу (цькуванню)" від 18.12.2018 №2657-VIII. Виступали Гапон О.В., класний кервник 8 класу, Наумчук Л.М., Миронець В.О., ЗДНВР та Кравчук Ю.С., практичний психолог. Практична частина була найактивнішою і найцікавішою: вчителі працювали у групах, розв`язували педагогічні задачі, розвивали критичне мислення, обговорювали різні виходи із ситуацій, висловлювали свої пропозиції щодо правил для учнів, вчителів і батьків.

Крути- і сум, і біль, і вічна слава України

29 січня- трагічна дата для всіх українців. Сьогодні учні 7-А класу розказали всім присутнім на загальношкільній лінійці про тривожні події, показали відео ролик про героїчні вчинки молодих людей, що мали місце понад 100  років тому і зараз повторюються. Всі присутні,  як той учень 7 класу Пипський, заспівали "Ще не вмерла України...". Після заходу старшокласники приспустили державний прапор в знак жалоби.

100-річчя Соборності України

22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). Учні 9-х класів відвідали сільську бібліотеку, де транслювався районний телеміст "100 років соборності України". З нагоди свята учні почули привітання голови районної ради, голови районної державної адміністрації, виступи вчителів історії району на тему Соборності. Також колектив 9-А класу підготував і провів пізнавально-розважальний захід "Нехай не розмежованою залишається на вік!" для учнів 8-11 класів, де кожен учасник отримав емблему "100 років на шляху єдності та державної  незалежності України".


Вифлиємська зірка


Миколай спішить до того, хто добрий і любить всіх довкола

Миколай цього року відвідував наших учнів  протягом тижня. У вівторок 18 грудня він відвідав дітей соціально незахищених категорій, у середу 19 грудня він завітав з подарунками у сільський будинок культури до учнів 1-4 класів на виставу "Миколай спішить до того, хто добрий і любить всіх довкола". У четвер 20 грудня Миколай з гостинцями завітав на Новорічний КВК до учнів 5-7 класів і 8-11 класів.

Приємно, що учні Зірненської ЗОШ були активними помічниками Миколая, його посланцями у хороших справах. Вони подбали про подарунки дітям соціально незахищених категорій заздалегідь (під час проведення ярмарки "Осінній вернісаж". 

Районний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів серед музеїв навчальних закладів  «Край, в якому я живу»

13 грудня 2018 року учениця нашої школи Грицюк Олеся взяла участь у   районному  етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів серед музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».   Конкурс проведено з метою виховання у дітей та молоді любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, сприяння збереженню історичної пам’яті. Олеся гідно представила роботу музею с.Зірне, за що отримала диплом лауреата конкурсу.

 

Приємно, що  учнівська молодь долучається до пошуково-дослідницької та екскурсійної роботи, поглиблює свої знання про історико-культурну спадщину  свого народу, події та історичні постаті, що мали вплив розвиток рідного краю чи України

Андріївські вечорниці

Напередодні свята Андрія Первозванного учні 9-А класу запросили всіх старшокласників до української світлиці на Андріївські вечорниці, де показали традиції ворожіння, кусання калити, пригадали історію свята та частували присутніх варениками і пирогами.

Свято зимуючих птахів

З приходом зими  діти вчаться піклуватися про зимуючих птахів. Учні 6-Б класу підготували свято, під час якого назвали птахів, що зимують в наших краях, розказали для чого і  як правильно підгодовувати птахів узимку, повісили годівнички.

16 днів проти насилля

В рамках акції "16 днів проти насилля" у школі було проведено:

-   моніторингове дослідження з учнями 7-11 класів «Моє життя в сім ‘ї та школі»;

-         тренінг з учнями 8 –х класів  «Ми проти насильства»;

-         на годинах психолога з учнями 4-их, 5-их класів були намальовані малюнки та створено виставку на теми: «Моє право на життя», «Світ без жорстокості»;

-         проведено моніторингове дослідження з учнями 9-11 класів та з педагогічним колективом на тему «Торгівля людьми: що я знаю про це ?»;

-         для учнів 9-11 класів було продемонстровано документальний фільм «Станція призначення - життя»;

-         класними керівниками  9-Б, 11 класів показано відеоролик «Правда про торгівлю людьми»;

-         з учнями 1- 8 класів було створено відеоролик на тему «Світ без жорстокості очима дітей» та продемонстровано його на загальношкільній лінійці;

- у 1-11-х класах було проведено єдиний урок права до міжнародного дня захисту прав людини.

День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України учні 11 класу провели пошукову гру-квест для старшокласників, під час якої хлопці позмагалися у стрільбі, зачитали присягу, випробували свої сили в умовах радіаційного вибуху, поміркували над назвами військових угрупувань. Переможці отримали карту з орієнтирами захованого скарбу, а дівчатка привітали хлопців з чоловічим святом.

Виступ агітбригади "Інспектор"

В рамках тижня безпечного руху учні 5-Б класу підготували виступ-мюзікл агітбригади "Інспектор", під час якої учні  пригадали правила дорожнього, дорожні знаки, обговорили небезпечні ситуації.

Установчі збори Національної дитячої ради західного регіону та засіданні обласної ради старшокласників «Імпульс»

 23-24 листопада у містах Рівне та Острог відбулися установчі збори Національної дитячої ради західного регіону та засідання обласної ради старшокласників за участю Кулеби М.М. та Муляренко О.В. у  Рівненській  обласній державній адміністрації.   Приємно зазначити, що голова учнівської ради Зірненської ЗОШ І-ІІІ ст. "Лідер" Дмитрій Марчук представляє районну учнівську раду "Лідер у тобі"  на засіданні обласної ради старшокласників  "Імпульс"  з метою обміну кращого досвіду роботи та презентації власних ідей для  реалізації проектів  у 2018-2019 навчальному році. 

Ми пам`ятаємо- ми сильні!

До Дня вшанування пам`яті жертв Голодомору 1932-33 рр. та до Дня вшанування пам`яті жерв Революції Гідності у школі був проведений реквієм "Ми памятаємо, ми-сильні!", під час якого учні згадали  події 1932-33 р.р. та 2013-14 р.р., переглянули документальну стрічку про ці події, запалили свічку пам`яті та урочисто приспустили державний прапор України в знак жалоби. Адже й справді поки ми памятаємо -ми сильні!

Відкриття інклюзивно-ресурсного центру

Милосердя, співчуття і взаємодопомога - це якості, які ми намагаємося прищепити кожному школяру. 20 листопада наші учні з  великим задоволенням  взяли участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру для діток з особливими освітніми потребами. Адже найкращий виховний захід-це особистий приклад і практичне застосування у житті того, що пояснюють у школі. 

Міні-міс Осінь-2018

Вже склалося традиційно, що осінь у нашій школі завершує чудовий, веселий і творчий конкурс "Міні-міс Осінь" між ученицями  5-7 класів.

Цього року титул "Міс Осінь" виборола Воробей Анна, учениця 7-Б класу.

Єдиний національний урок "Безпека на дорозі-безпека життя"

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху 16 листопада у школі було проведено Єдиний національний урок "Безпека на дорозі- безпека життя" з учнями 1-11-х класів.  

Диктант єдності

9 листопада в День писемності та мови 47 учнів 9-11 класів та 5 вчителів взяли участь у Всеукраїнському диктанті єдності.

Не викидайте гроші на смітник

В рамках проекту "За чисту планету" у школі і на території села пройшла акція "Не викидайте гроші на смітник". Для учнів та жителів села був організований виїзний пункт прийому вторинної сировини. Приємно зазначити, що  активними учасниками акції стали не тільки діти, а й доросле населення нашого села. Таким чином тверді відходи поміняли на гроші замість викинути на смітник. Бережімо нашу планету разом!

Мова наша солов`їна

До Дня писемності та мови у школі було проведено свято "Мова наша солов`їна" для учнів 5-11-х класів. Під час свята звучали пісні про мову, гуморески, вірші, згадувалися скорботні дати української мови, презентувалися мовні цікавинки. Глядачі із задоволенням взяли участь у танцювальному флешмобі "Україна". Дякуємо вчителю української мови та літератури Лисичук Раїсі Адамівні і  її вихованцям за змістовне, патріотичне і милозвучне свято!

Подорож до Європи

Напередодні осінніх канікул учні 8-А класу влаштували нам заочну подорож до країн Європейського союзу. Вони розказали про найбільші міста європейських країн, визначні місця, звичаї, традиції, національну музику. Глядачі із задоволенням брали участь у грі "Що? Де? Коли?". Загалом тематичний захід видався справді європейським.

Тиждень біології та хімії

Цікавий та насичений видався тиждень біології та хімії. Для школярів наші вчителі біології та хімії Сульжик Н.О. і Боровець В.М. організували вікторини, пізнавальні перерви, гру "Поле чудес", стінгазету "Цікаво знати", за допомогою  якої щодня ми дізнавалися про щось нове: квітковий гороскоп, східний гороскоп, цікавинки про людський організм, все про котів і собак. 

Дякуємо за змістовний  і насичений тиждень.

День захисника України

До Дня козацтва та захисника України учні 1-Б та 8-Б класу об`єднали свої зусилля  для проведення гри-квесту "Козацькі забави". Було створено  чотири команди хлопців,  ройовими були  тати першокласників. Дівчатка 8-го класу  відповідали за станції, яких було 6 і чітке виконання завдань.  Поки маленькі козачата виконували завдання на різних станціях, дівчатка  1-го класу підготували вітальні листівки для своїх татусів. Приємно спостерігати за співпрацею старшокласників, першокласників та їх батьків.

Юна зірка

На високому рівні пройшов шкільний конкурс "Юна зірка". Учні 1-7-х класів брали участь у конкурсі. Всі учасники вразили членів журі своїм талантом та вдало підібраними піснями. Пережцями шкільного  конкурсу визначено Назарчук Надію, ученицю 3-А класу та Бойчук Валерію, ученицю 7-А класу.

Бажаємо нашим переможцям успіхів у районному етапі конкурсу. 

День учнівського самоврядування

До Дня працівників освіти члени учнівського самоврядування провели перший урок самостійно, спробувавши себе у ролі вчителів та адміністрації школи. Старшокласники з усією серйозністю підійшли  до підготовки та проведення уроків. Завдяки дню учнівського самоврядування, школярі на власному досвіді  випробували всі недоліки та переваги педагогічної праці. 

100-річчя В.О.Сухомлинського

24 вересня члени учнівського самоврядування Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели усний журнал   «Людина неповторна», в рамках якого:

 спільно з учнями 1 -го класу розглянули  книги для дітей В.Сухомлинського;

 спільно з учнями 5-х класів ознайомилися з життям і творчістю видатного педагога, перечитали короткі історії письменника та   створили колаж «100 річчя В.Сухомлинського»;

спільно із старшокласниками опрацювали його крилаті вислови, що несуть мудрість у наше життя, обрали найкращі та прикріпили біля дверей кожного класу. Таким чином мудрість великого учителя торкнулася душі кожного учня нашої школи. (Керівники: педагог-організатор Славинська Т.І., вчитель 1-Б класу Довгалюк Л.В., класний кер. 5-А класу Данильчук О.М, зав. шкільною бібліотекою Гонта Л.С.). 

Протягом тижня майже в кожному класі пройшли заходи, присвячені 100-річчю В.Сухомлинського: у 9-А кл.- круглий стіл "Я народився для любові й добра", у 7-Б кл. - виховний захід "Людина починається з добра", у 4-Б кл.- пізнавальна подорож  "Людина красива не словами, а своїми ділами."

 

 

      

Ярмарка-виставка осінній вернісаж

У вересні за ініціативою учнівської ради «Лідер», членів МІГ «Волонтер» (Протокол засідання учнівської ради №1 від 13.09.2018р.) традиційне свято квітів та врожаю було проведене у вигляді колоритної ярмарки-виставки «Осінній вернісаж». Гості заходу ( учні 1-11класів, вчителі, батьки, жителі села) мали можливість придбати дитячі поробки, різноманітні солодощі, квіти, рослини, овочі та фрукти. Загалом зібрали 6675 грн. На засіданні учнівської ради школярі вирішили витратити їх з користю для себе і  ближніх, а саме: до Дня святого Миколая купити подарунки дітям соціально незахищених категорій та спрямувати кошти на розвиток учнівського самоврядування. Дітям дуже сподобалося таке невимушене свято, під час якого вони вчаться щось виготовляти власноруч, продавати, розпоряджатися коштами, а також мають чудову нагоду придбати для себе різноманітні смаколики. Приємним є те, що батьки не стоять осторонь шкільного життя. Вони допомагали своїм дітям у підготовці товарів для ярмарки, допомагали торгувати та рахувати кошти. Щиро дякуємо усім, хто долучився до ярмарки.

Профілактика булінгу у шкільному середовищі

З метою профілактики та запобігання булінгу в учнівському колективі 14 вересня в 3-х, 7-8-х класах був проведений тренінг "Стоп! Булінг" за участю шкільного педагога-організатора Славинської Т.І., практичного психолога Кравчук Ю.С. та спеціаліста головного територіального управління юстиції  Олійник Ю.В.

Олімпійський тиждень

В рамках Олімпійського тижня було проведено: оздоровчий біг, ранкову зарядку, веселі старти, спортивний захід "Рух-це здоров`я", загальношкільні змагання з футболу та волейболу.  Також наша команда виборола першість у районних змаганнях. Всі учасники Олімпійського тижня отримали грамоти та подяки на загальношкільній лінійці.

Увага! Діти на дорозі.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у школі було проведено акцію "Увага! Діти на дорозі",  бесіда "Я-чемний пішохід", конкурс малюнку на асфальті "Моя дорога додому", під час якого учні першого класу малювали свій будинок, школу, дорогу до школи і демонстрували правила дорожнього руху.

Перший урок для наймолодших

Перший урок на тему "Я-клас-школа-Україна" для учнів 1-х і 9-х класів пройшов у цікавій ігровій формі. Старшокласники підготували для своїх підопічних гру-квест  і виступили для них в ролі наставників. Протягом уроку наймолодші, подорожуючи у компанії дев`ятикласників станціями "Музейна", "Творча", "Бібліотечна", "Спортивна", "Патріотична", "Смачна" , познайомилися з державними та народними символами України, національними стравами, українськими народними казками. Приємно спостерігати за тим, як старші учні  турбуються про наймолодших, передають свої знання і досвід. Адже у них багато спільного- одна країна, одна школа і одна  перша вчителька, яка  дев`ять років тому  взяла їх за руку і повела у незвіданий світ науки так само, як і сьогоднішніх першачків.

Знову до школи

1 вересня перший дзвінок урочисто зібрав усіх школярів, учителів та батьків на подвір`ї  Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цього року він покликав 52 першокласника. Їх привітно зустріли   казкові герої  Осінь, Вересень, Літо, старшокласники подарували наймолодшим подарунки. Свято завершилося  загальношкільним флеш мобом "Дружна сім`я".

Ура! Канікули!

Останній дзвінок - веселе і радісне свято, тому що ототожнюється з початком літніх канікул. Уроки і  контрольні позаду, підведено підсумок  навчального року. Бажаємо гарного відпочинку, міцного здоров`я, а випускникам - гарних резельтатів ЗНО, ДПА та здійснення мрій!

Свято вишиванки

Третій четвер травня -день вишиванки. Отож сьогодні школа майоріла українськими узорами. Учні 1-11 класів та вчителі взяли участь у флешмобі "Бережи українське - носи вишиванку", під час якого всі учасники освітнього процесу виконали танок "Україна-вишиванка".

Перемога у звітно-виборчій конференції учнівського самоврядування району

16 травня у Березнівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулася районна звітно-виборча конференція голів учнівського самоврядування. На посаду голови районного учнівського самоврядування було 5 претендентів, які представляли себе і свою програму. Та перемогу здобув учень Зірненської ЗОШ Дмитрій Марчук.

Вітаємо, тебе, Дмитрію! Бажаємо творчих злетів на посаді районного голови  учнівького самоврядування!

Результати районного етапу дитячо-юнацької військово-спортивної гри "Сокіл" ("Джура")

Вітаємо рій "Козацький гарт" Зірненської ЗОШ у складі Андрощука І., Коломійця М., Никитюка О., Ковбара Р., Марчука Д., Захарчука В., Шурман К., Грицюк О., Мотруніч А., Котигороха В. з перемогою в конкурсах "Відун" та "Ватра" районного етапу дитячо-юнацької військово-спортивної гри "Сокіл" ("Джура"). Бажаємо успіхів і надалі!

Розпочато дні Європи в Україні

Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.. З цієї нагоди школярі Зірненської ЗОШ організували флеш моб "Україна-це Європа", під час якого підняли прапор Європейського Союзу разом із державним прапором України.

День матері, родини, сім`ї

До Дня матері у школі було проведено заходи із залученням батьків майже в кожному класі. Також наші учні взяли участь у загальносільському концерті, що відбувся у сільському будинку культури.

День пам`яті і примирення

8 травня учні Зірненської ЗОШ вшанували пам`ять полеглих у Другій світовій війні покладанням квітів до обеліска Слави. Учні 9-Б класу провели загальношкільну лінійку-реквієм, під час якої розказали присутнім про історичні трагічні події в Україні. 

Саміт проактивних "БУМ"

У Пущі-Водиці відбувся Саміт БУМ - масштабний захід, який зібрав близько 800 учасників з усієї України! Завдяки Мiнiстерство молоді та спорту України та Українська академія лідерства у партнерстві з Міністерство освіти і науки України, Київська обласна державна адміністрація та за підтримки Програма DOBRE (програмf USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність") проактивні підлідки мали змогу отримати актуальні знання та навички, взяти участь у заняттях й майстер-класах, послухати надихаючі промови від сьогоднішніх лідерів України. А головне - тепер кожен з учасників знає кілька сотень таких само проактивних та відповідальних людей, разом із якими можна творити неймовірні речі! Приємно зазначити, що учасником цього саміту став учень 10 класу нашої школи Марчук Дмитрій, який відвідав столицю у складі рівненської обласної команди. Це неоціненний досвід для молодих активних людей, які прагнуть змінити світ на краще. 

Творимо себе - творимо Україну! Кожне завтра розпочинається вже сьогодні! 

Військова муштра старшокласників

Протягом трьох днів для учнів 11 класу було проведено військово-польові збори, під час яких старшокласники вправлялися у стройовій підготовці, медичній справі, стрільбі, копали окопи, випробували себе у ролі військових.

Чорнобиль-горе України, її незагоєна рана

26 квітня- скорботний день для всієї України. Учні 9-А класу донесли до всіх старшокласників нашої школи  інформацію про сумні події 1986 року, усі разом схилили голови в скорботній хвилині мовчання та віддали шану всім, хто постраждав в наслідок Чорнобильської катастрофи.

День цивільного захисту

25 квітня у школі було проведено навчальні заняття з цивільного захисту населення.  Учні школи могли відвідати виставку засобів індивідуального захисту, класні керівники провели інструктажі з безпеки життєдіяльності у надзвичайних ситуаціях. Під час перерви на другому поверсі приміщення школи задиміла димова шашка. Учні та працівники школи зреагували миттєво: повідомили адміністрацію школи і прозвучало три довгих дзвінка. Прослухавши повідомлення про порядок дій  у даній надзвичайній ситуації, всі учасники освітнього процесу були успішно евакуйовані на подвір`я школи.

 

Загальношкільний етап військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Вітаємо переможців загальношкільного етапу військово-спортивної гри "Сокіл" ("Джура") учнів 11 класу. Бажаємо перемоги на районному етапі!!!

Перші результати районного конкурсу "Тиждень мистецтва"

Вітаємо учасників хореографічного гуртка "Усмішка" та керівника Т.Данильчук з перемогою у районному конкурсі "Тиждень мистецтва". Бажаємо наснаги і творчості!

Вітаємо переможців районного конкурсу "Молодь обирає здоров`я"

Гідно представили команду "Покоління Z" учениці 6-х класів Воробей Анна, Бойчук Валерія, Сенюк Вікторія, Валенштак Марія,  Гонта Анна, Корицька Анна  на  районному етапі конкурсу "Молодь обирає здоров`я" та вибороли ІІ місце. Вітаємо вас, дівчатка! Будьте здоровими та успішними.

Тиждень дитячого та юнацького читання

Дбаємо про здоров`я

На крилах кохання

Забезпечення  соціально-психологічної  підтримки  підлітків  у  період становлення  їх  репродуктивної  системи

       13 лютого 2018 року на базі Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося  ІІ засідання школи становлення молодого конкурентно спроможного молодого спеціаліста психологічної служби практичних психологів і соціальних педагогів з теми "Забезпечення соціально-психологічної підтримки підлітків у період становлення їх репрордуктивної системи". Семінар був насичений виступами спеціалістів, змісторвними практичними заняттями.

       Зокрема Єзерська Анна Віталіївна, лікар-акушер гінеколог Березнівської центральної районної лікарні, розкрила питання репродуктивного здоров'я молоді з точки зору медицини. 

       Про соціальні аспектирепродуктивного права молоді розповіла Перепечай Олена  Антонівна, заступник директора- начальник відділу соціальної роботи Березнівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

       Продуктивним вдалося заняття з елементами тренінгу, з даної теми, проведене практичним психологом Шнайдер Тетяною Олександрівною.

       Учасники засідання дізналися багато нового та ділилися досвідом роботи.

 

 

Вшанували героїв Крут

Січень та лютий в історії нашої держави насичені пам`ятними подіями.  Цього року виповнилося 100 років від 29 січня 1918 р.,  коли під Крутами встали до бою молодь та студенти. Учні нашої школи пригадали історичні події, вшанували пам`ять загиблих і заспівали "Ще не вмерла Україна", так як це зробили полонені студенти  рівно 100 років тому.

Різдвяні вітання

  У Різдвяну ніч учні привітали   прихожан  Зірненської церкви, інценізували народження Ісусика, прочитали молитву та всі разом заколядували. Також цей вертеп привітав усіх учнів початкової ланки  у перший тиждень ІІ семестру під час лінійки. У відповідь молодші школярі разом зі своїми вчителями виконали колядку "Нова радість стала".

Милосердя – найвірніший знак справжньої величі людини

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хочемо  присвятити  людині, яка щодня приносить користь іншим людям, не думаючи про винагороду. Сумлінну працю спеціаліста РЦССССДМ Боровець Ніни Петрівни знає кожен житель нашого села і не тільки. Адже вона щодня опікується одинокими, хворими людьми, дітьми соціально незахищених категорій, сім’ями, які потрапили у складну життєву ситуацію. У день святого Миколая щороку вона згуртовує представників усіх організацій села Зірне аби привітати наших діток, подарувати їм гарний настрій, солодкі подарунки,  віру у добро і чудеса.

Цього року традиційно з ініціативи Ніни Петрівни сільський Будинок культури був переповнений. Були запрошені маленькі дітки з батьками, учні 1-5-х класів з класними керівниками, діти соціально незахищених категорій, адміністрація Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова сільської ради В.Старінський, отець Іоан, керівництво спиртзаводу, представники всіх підприємств і організацій нашого села, підприємці.

Голова сільської ради В.Старінський  привітав усіх присутніх, висловив подяку меценатам, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на свято і зробили  свій внесок у його організацію.

Отець Іоан розкрив суть цього свята, розказав про добрі вчинки Миколая під час свого життя і навіть після нього та призвав усіх творити лише добро, брати приклад із святого, особливо у дні Різдвяного посту.

Юні артисти  нашої школи подарували незабутню виставу «Гість з небес святий Миколай»,  де  висвітлили хороші і погані вчинки дітей, зачитали  дитячі листи до святого Миколая. Всі присутні в залі діти отримали подарунки. До старшокласників Миколай прийшов у школу і теж привітав подарунками.  Наступного дня він відвідав вдома дітей з особливими потребами.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості.

Аби виховати  гідне молоде покоління діти повинні мати гідне дитинство, наповнене  казками, добром, теплом і чудесами. Приємно зазначити, що це добре розуміють наша соціальна служба, громадськість і спонсори. Тож щиро вдячні всім, хто долучився до організації такого масштабного проекту. Навіть маленькі добрі справи, зроблені від великої любові, приносять радість і спокій.  

 

Низький уклін Вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. З Новим роком!

Сортуймо сміття разом

У школі стартував проект "За чисту планету", у рамках якого учні  вчаться сортувати сміття, вивчають  шляхи переробки вторсировини, ведуть розяснювальну роботу серед своїх однолітків, виготовляють ящики для сортування. Зібрану вторсировину плануємо здавати, а кошти спрямувати на розвиток цього проекту. Запрошуємо всіх долучитися до проекту. Сортуйте сміття вдома вже сьогодні. Врятуйте планету-заробіть гроші! 

Подбаймо про своє село, свій ліс, свій парк, свою планету, бо другої у нас немає.

Зустріч із представниками ювенальної превенції