Download
Положення про оімпіади.pdf
Adobe Acrobat Document 620.3 KB

Download
Правила проведення олімпіад.pdf
Adobe Acrobat Document 409.8 KB





   

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

ПІБ учня

 Місце

ПІБ вчителя

 Клас

 

Екологія

 

1

Марчук Дмитрій Миколайович

ІІІ

Боровець В. М.

11

 

Хімія

 

2

Валенштак Марія Сергіївна

І

Боровець В. М.

7

3

Синюк Іван Русланович

ІІІ

Сульжик Н. О.

8

 

Математика

 

4

Бойчук Валерія Романівна

І

Гергелюк М. Л.

7

5

Семенчук Олександр Миколайович

ІІІ

Оксенюк М. А.

8

 

Географія

 

6

Старінський Сергій Віталійович

ІІІ

Романович Н. М.

9

7

Сохар Владислава Володимирівна

ІІІ

Романович Н. М.

10

 

Біологія

 

8

Синюк Софія Миколаївна

ІІІ

Сульжик Н. О.

8

9

Старінський Сергій Віталійович

ІІІ

Боровець В. М.

9

10

Марчук Дмитрій Миколайович

ІІІ

Боровець В. М.

11

 

Українська мова та література

 

11

Андрощук Ангеліна Сергіївна

І

Сидорчук Н. О.

6

12

Семенчук Олнксандр Миколайович

ІІІ

Прокопчук Т. В.

7

13

Трофимчук Алла Валентинівна

ІІ

Лисичук Р. А.

10

14

Марчук Дмитрій Миколайович

ІІІ

Тихончук М. Н.

11

 

Німецька мова

 

15

Савчук Марія Віталівна

ІІ

Семенович І. В.

8

 

                     Трудове навчання

 

 

 

16

Захарчук Михайло Сергійович

    ІІІ

Сільковський В. Т.

9

 

Екологія

 

17

Марчук Дмитрій Миколайович

ІІІ

Боровець В. М.

11

 

Правознавство

 

18

Сохар Владислава Володимирівна

ІІ

Данильчук О.М.

10 

 

Історія

 

19

Сохар Владислава Володимирівна

ІІІ

Данильчук О.М.

10 

 

Фізика

 

20

Бойчук Валерія Романівна

ІІ

Царук Л.О.

21

Семенчук Олександр Миколайович

ІІ

Царук Л.О.

22

Гулевич Роман Андрійович

ІІІ

Царук Л.О.

23

Сульжик Юлія Василівна

ІІ

Царук Л.О.

11 

 

Юне обдарування (математика)

24

Бойчук Маргарита Романівна

ІІІ

Бойчук І.С.

4

 

 


Результати досягнень учнів Зірненської ЗОШІ-ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад в  2017-2018 н. р.

№п/п

Прізвище, ім’я по

батькові учня

Прізвище, ім’я по

батькові вчителя

Клас

Місце

        

і.

Славинська А.О.

Прокопчук Т.В.

8

3

2.

Трофимчук А.В.

Лисичук Р.А.

9

2

3.

Марчук Д.М.

Тихончук М.Н.

10

 

4.

Синюк І.Р.

Миронець О.Ф.

7

3

5.

Коломієць М.Л.

Миронець   О.Ф.

11

3

6.

Марчук Д.М.

Данильчук О.М.

10

3

7.

Коломієць М.Л.

Данильчук О.М.

11

3

Інформаційні технології

8.

Чибізова Я.А.

Захарчук С.М.

9

3

9.

Марчук Д.М.

Миронець В.О.

10

 3

Географія

10.

Білуха Б.А.

Романович Н.М.

10

3

11.

Коломієць М.Л.

Романович Н.М.

11

3

Біологія

12.

Старінський С.В.

Боровець В.М.

8

3

13.

Удодік М.В.

Сульжик Н.О.

9

2

14.

Марчук Д.М.

Боровець В.М.

10

2

15.

Коломієць М.Л.

Сульжик Н.О.

11

3

Німецька мова

16.

Чибізова Я.

Семенович І.В.

9

3

Математика

17.

Бойчук В.Р.

Г ергелюк М.Л.

6

2

18.

 

19

Гулевич Р.А.

 

Білуха Б.А.

Захарчук Г.Я.

 

Данильчук О.М.

8

 

10

3

 

з                

 

 

Англійська мова

 

 

20.

Т рофимчук А.В.

Гапон О.В.

9

3

21.

Гулевич Р.А.

Славинська Т.І.

8

3

 

 

 


Таблиця результатів олімпіади «Юне обдарування» в 2017-18 н.р.

 

з/п

Предмет

Прізвище та ім’я учасника олімпіади

Місце

Назва

загальноосвітнього

навчального

закладу

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1.

Українська

мова

Марчук

Ілля

ІІІ

Зірненська ЗОШ І- ІІІ ступенів

Кожарко Тетяна Василівна

2.

«Я і Україна»

Рябченко

Дарина

ІІІ

Зірненська ЗОШ І- ІІІ ступенів

Довгалюк

Людмила

Володимирівна

 

 

 


Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2016-2017 навчального року


                

№п/п

Прізвище, імя по батькові учня

Прізвище, імя по батькові вчителя

Клас

Місце

Українська мова

1.

Трофимчук А.В.

Тихончук М.Н.

8

ІІ

2.

Марчук Д.М.

Тихончук М.Н.

9

ІІІ

3.

Старінський С.В.

Прокопчук Т.В.

7

ІІІ

Хімія

4.

Удодік М.В.

Миронець О.Ф.

8

ІІІ

Історія

5.

Коломієць М.Л.

Тихончук М.Н.

10

ІІІ

6.

Савчук Б.С.

Данильчук О.М.

9

ІІ

Фізика

7.

Гулевич Р.А.

Миронець В.О.

7

ІІІ

8.

Коломієць М.Л.

Хилюк М.О.

10

ІІІ

Георафія

9.

Сохар В.В.

Романович Н.М.

8

ІІІ

10.

Марчук Д.М.

Романович Н.М.

9

ІІ

Біологія

11.

Удодік М.

Сульжик Н.О.

8

ІІІ

12.

Федас П.М.

Сульжик Н.О.

11

ІІ

13

Марчук Д.М.

Боровець В.М.

9

ІІ

Німецька мова

14.

Чибізова Я.А.

Семенович І.В.

8

ІІІ

Математика

15.

Семенчук О.М.

Оксенюк М.А.

6

ІІІ

16.

Гулевич Р.А.

Захарчук Г.Я.

7

ІІ

Екологія

17.

Федас П.М.

Сульжик Н.О.

11

ІІІ

Трудове навчання

18.

Козачок В.І.

Сільковський В.Т.

9

ІІІ

Правознавство

19.

Федас П.М.

Данильчук О.М.

11

ІІІ

20.

Лупак В.С.

Данильчук О.М.

9

ІІІ

Економіка

21.

Федас П.М.

Романович Н.М.

11

ІІІ