Скачать
Положення про оімпіади.pdf
Adobe Acrobat документ 620.3 KB

Скачать
Правила проведення олімпіад.pdf
Adobe Acrobat документ 409.8 KB





Результати досягнень учнів Зірненської ЗОШІ-ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад в  2017-2018 н. р.

№п/п

Прізвище, ім’я по

батькові учня

Прізвище, ім’я по

батькові вчителя

Клас

Місце

        

і.

Славинська А.О.

Прокопчук Т.В.

8

3

2.

Трофимчук А.В.

Лисичук Р.А.

9

2

3.

Марчук Д.М.

Тихончук М.Н.

10

 

4.

Синюк І.Р.

Миронець О.Ф.

7

3

5.

Коломієць М.Л.

Миронець   О.Ф.

11

3

6.

Марчук Д.М.

Данильчук О.М.

10

3

7.

Коломієць М.Л.

Данильчук О.М.

11

3

Інформаційні технології

8.

Чибізова Я.А.

Захарчук С.М.

9

3

9.

Марчук Д.М.

Миронець В.О.

10

 3

Географія

10.

Білуха Б.А.

Романович Н.М.

10

3

11.

Коломієць М.Л.

Романович Н.М.

11

3

Біологія

12.

Старінський С.В.

Боровець В.М.

8

3

13.

Удодік М.В.

Сульжик Н.О.

9

2

14.

Марчук Д.М.

Боровець В.М.

10

2

15.

Коломієць М.Л.

Сульжик Н.О.

11

3

Німецька мова

16.

Чибізова Я.

Семенович І.В.

9

3

Математика

17.

Бойчук В.Р.

Г ергелюк М.Л.

6

2

18.

 

19

Гулевич Р.А.

 

Білуха Б.А.

Захарчук Г.Я.

 

Данильчук О.М.

8

 

10

3

 

з                

 

 

Англійська мова

 

 

20.

Т рофимчук А.В.

Гапон О.В.

9

3

21.

Гулевич Р.А.

Славинська Т.І.

8

3

 

 

 


Таблиця результатів олімпіади «Юне обдарування» в 2017-18 н.р.

 

з/п

Предмет

Прізвище та ім’я учасника олімпіади

Місце

Назва

загальноосвітнього

навчального

закладу

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

1.

Українська

мова

Марчук

Ілля

ІІІ

Зірненська ЗОШ І- ІІІ ступенів

Кожарко Тетяна Василівна

2.

«Я і Україна»

Рябченко

Дарина

ІІІ

Зірненська ЗОШ І- ІІІ ступенів

Довгалюк

Людмила

Володимирівна

 

 

 


Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2016-2017 навчального року


                

№п/п

Прізвище, імя по батькові учня

Прізвище, імя по батькові вчителя

Клас

Місце

Українська мова

1.

Трофимчук А.В.

Тихончук М.Н.

8

ІІ

2.

Марчук Д.М.

Тихончук М.Н.

9

ІІІ

3.

Старінський С.В.

Прокопчук Т.В.

7

ІІІ

Хімія

4.

Удодік М.В.

Миронець О.Ф.

8

ІІІ

Історія

5.

Коломієць М.Л.

Тихончук М.Н.

10

ІІІ

6.

Савчук Б.С.

Данильчук О.М.

9

ІІ

Фізика

7.

Гулевич Р.А.

Миронець В.О.

7

ІІІ

8.

Коломієць М.Л.

Хилюк М.О.

10

ІІІ

Георафія

9.

Сохар В.В.

Романович Н.М.

8

ІІІ

10.

Марчук Д.М.

Романович Н.М.

9

ІІ

Біологія

11.

Удодік М.

Сульжик Н.О.

8

ІІІ

12.

Федас П.М.

Сульжик Н.О.

11

ІІ

13

Марчук Д.М.

Боровець В.М.

9

ІІ

Німецька мова

14.

Чибізова Я.А.

Семенович І.В.

8

ІІІ

Математика

15.

Семенчук О.М.

Оксенюк М.А.

6

ІІІ

16.

Гулевич Р.А.

Захарчук Г.Я.

7

ІІ

Екологія

17.

Федас П.М.

Сульжик Н.О.

11

ІІІ

Трудове навчання

18.

Козачок В.І.

Сільковський В.Т.

9

ІІІ

Правознавство

19.

Федас П.М.

Данильчук О.М.

11

ІІІ

20.

Лупак В.С.

Данильчук О.М.

9

ІІІ

Економіка

21.

Федас П.М.

Романович Н.М.

11

ІІІ